reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Kontakt

Tyto webové stránky jsou založeny na webovém redakčním systému WordPress (www.wordpress.org). Obsah našich stránek tvoří převážně recepty mnoha jídel. K většině příspěvků je možné psát komentáře a reagovat na jejich obsah, případně ukazovat na chyby. Účelem webu je existence on-line kuchařky, kde vycházejí nové příspěvky s recepty. V případě nutnosti se využívá bibliografické citace dokumentů podle ISO 690 a ISO 690-2. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí nás neváhejte kontaktovat.

Redakce:
Ladislav Kočvara
email: info(zavinac)dobroty-recepty.cz

IČO :  86997629

loading...

6 comments to Kontakt

 • Jitka

  Kde můžu najít recepty ze snídaně s novou za únor 2016, děkuji

 • Lenka

  Dobrý den,
  ve čtvrtek 14.3.2013 jsem se večer dívala na tv paprika a byl tam recept na kuřecí plátky s omáčkou Madeira. Bohužel jsem to neviděla celé. V pátek v 9hodin ráno bylo opakování, ale já byla bohužel v práci. Jejich stránka je jen v maďarštině, což já neumím, tak jsem Vás chtěla požádat (jestli vy máte tu možnost) o recept. Na webu jsem ho nenašla.

  Děkuji Vám předem za laskavost

 • jarda

  Dobrý den. Kdy se objeví recepty z 10.9.-14.9. a 17.9.-21.9. a 24.9.-27.9.2012?
  Dík za případnou odpověď.

 • J.

  typ = typ dobré vařečky, tip = nápad

 • Petr

  tedy to byla dnes kráva,dal bych jí zaplatit všechny náklady,no mldé střevo,ikdyž znám mladé holky které mají vychování,toto byla KRÁVA,je to výchovou,

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


+ šest = 15


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.