reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

Poslední tip, trik či komentář

reklama

 

Často kladené otázky – FAQ – ČKO

Které televizi server patří?

Server s recepty www.dobroty-recepty.cz je provozována soukromou osobou. Recepty, články a další informace o pořadech pocházejí z externích zdrojů, citováno za pomoci odkazu na konci daného příspěvku. Otázky mířené přímo tvůrcům pořadů nemůžeme zodpovědět, pokusíme se je však poslat do správných rukou.

Stránka se mi načetla špatně nebo nekompletní, mám to nahlásit jako chybu?

Dříve, než nám oznámíte chybu na našem portále s recepty www.dobroty-recepty.cz se prosím pokuste stránku znovu načíst, např. pomocí kombinace kláves Ctrl+F5 (kompletní znovunačtení stránky). Pokud se chyba stále vyskytuje, tak nám velice pomůžete jejím nahlášením za pomoci využití formuláře pro hlášení chyb. Pokuste prosím i sdělit, jaký prohlížeč a verzi používáte (není nutné, ale pomůže). Děkujeme, Vašich hlášení a rad si velice vážíme a oceňujeme je.

Nemohu zde najít aktuální souhrny receptů z posledních dílů mého oblíbeného pořadu!

V tomto případě Vás poprosíme o strpení. Recepty přebíráme z původních zdrojů a dokud je neuveřejní, nemáme možnost se k nim dostat. V některých případech ale recepty vytváříme svépomocí a mohou se lišit od těch uvedených přímo v pořadu o vaření. V případě, že daný recept máte k dispozici, klidně jej zanechte v komentáři  u daného pořadu.

Chci si recept uložit a vytisknout a mám s tím problém

Pokud si chcete recept zkopírovat, označte si pouze tu část s receptem – tažením myší od prvního písmena názvu receptu po poslední písmeno receptu a držte stisknuté levé tlačítko. Pokud si chcete recept pouze vytisknout, využijte ikonku Tisknout.

10 comments to Často kladené otázky – FAQ – ČKO

 • Dobrý den,
  Mám jen jedno práni.
  Mohla by hlavní hrdinka hovoŕit více spisovně?
  Není snad slovo, které by vyslovila správně.
  Tedy všude „ceské“ koncovky, bejt, mejt,krásný véci atd.
  Trhá to uši.
  Mladí mluvu pak kopírují.
  Myslim, že by to tolik nebolelo.
  J.Kment

 • Nada

  Nemohu tu najít recepty od Karolíny z Prima Max Z 19.10.2016 králík na svíčkové atd.Děkuji

 • Petr

  Recept na tatarskou omáčku má zásadní a nebezpečné chyby!
  1/ pokud chceme vytvořit majonézu, musí mít všechny suroviny stejnou-pokojovou teplotu (tedy i cibule, okurky atd.)
  2/ v receptu je uvedeno 1 vejce. Z něj ve vlastním zájmu použijte pouze žloutek nikoli vejce celé. Bílek nelze použít, neboť právě v něm jsou obsaženy zárodky salmonely. Jelikož nejde o tepelně zpracovaný pokrm je nebezpečí reálné!!! Ostatně jaký bude výsledek tohoto receptu, raději nekomentuji. Osobně doporučuji si prvotně vyrobit majonézu a pak ji obohatit přísadami, třeba do podoby tatarské omáčky.

 • Jan Chlumský

  Zdravím Vás, chválím Vás, ale je nám líto, že na straně http://dobroty-recepty.cz/porady-o-vareni-a-receptech/ se dosud neobjevilo pokračování Tescoma s chutí 9.12. – 13.12.2013 – , zejména očekáváme recepty z 19.12. 2013 „Vaříme s pivem“, kde by měl být i recept na plzeňské klouzáky. Všude je totiž dělají jinak… Doufám, že se dočkám, proto předem děkuji. J.Ch.

 • Ria

  Dobrý deň,
  zaujal ma recept na domáci gruzínsky múčnik, ale v recepte je nezrovnalosť. V rozpise surovín sú uvedené 3 vajíčka, ale v postupe sa už pracuje len s jedným. Kde sa podeli zvyšné dve vajíčka? Ďakujem vopred za odpoveď, dúfam že mi pomôžete objasniť receptúru, lebo múčnik podľa popisu vyzerá naozaj lákavo a veľmi rada by som ho vyskúšala. Prajem pekný deň, Ria.

 • Vendy

  Vážení soutěžící, dívám se na tento pořad a mám místy dojem, že nevíte co roztažeností dát do úst. Kuře je moc obyčejné ,pan by raději vepřovou panenku. Dámy ,si některá hrají na manželky miliardářů,jiná je zase tak sebevědomá, že jde pro výhru,až je to po jejích výsledcích v soutěži trapné. Šmejdění -jak tomu říkáte , to je až nevhodné koukání do cizích šatníků. TV PRIMA , když naštíví byt a on vypadá jako spíše neuklízený půdní prostor , by měla sama uznat , že je to OSTUDA a ne vaření u soutěžící paní. Pravda, nemusí jak rekla sama ,celý rok uklízet , ale pro Boha , proč si do takového miloučkého pavučinového doupátka zve televizi a hosty? Bála by jsem se tam i dýchat, což potom jíst. Prostě jsme vážně místy přejedený, místy pořádku milovní lidé,nejsem z Moravy, ale tam by se toto nestalo. Ale to je jen mů názor.

 • Vendula Málková

  Dobrý den,rovněž my s mamkou marně hledáme recept na PERNÍK babičky Růženky,který se objevil¨ve vysílání dne 5.4.2012.Prosím je možnop tento recept,který zaujal určitě nejen nás na vaše stránky doplnit? Předem velice děkujeme.

 • Jaroslava Novotná

  Připomínka a prosba.
  Prosím autora, či režizéra, zda by nemohl změnit zvukovou /nelze říct hudební/ znělku v závěru pořadu Prostřeno. Je to něco velmi drásajícího sluch, kakofonie s bušením, hrůza. Pokud někdo trochu „slyší“ musí prchat.
  Já sama okamžitě přepínám a pak někdy se na stanici už nevrátím. Škoda.
  Sám pořad je vtipný, dokonce poučný.
  Prosím o odpověď. Jaroslava

You must be logged in to post a comment.


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.