reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Čápi s mákem – díl 1


reklamní sdělení
Pro úpravu zeleniny a masa jsou nejlepší keramické nože. Máme pro Vás velký výběr.

Menu tohoto dílu Čápi s mákem

Po zhlédnutí tohoto dílu ve Vás zůstanou pravděpodobně rozporuplné pocity. Konečně jsme měli možnost zjistit, o čem pořad je a co se v něm bude dít. Mnoho lidí jej hned začalo přirovnávat ke klasickému Prostřeno, akorát zasazené do hvězdného prostředí.Těšíme se na Vaše reakce.


Moderátorka Zuzana Belohorcová s partnerem Vlastou Hájkem, zpěvačka Iveta Bartošová, pornoproducentka Dolly Buster a modelka Agáta Hanychová za český tým. Kontroverzní podnikatelka Nora Mojsejová a zpěvačka Eva Máziková za slovenskou stranu. Ti všichni našli ve své schránce pozvánku na nejlepší česko-slovenskou kuchařskou show Čápi s mákem. Nikdo z nich netušil, s kým se potká a ani kam pojede. První chvíle překvapení, vaření i zábavy udiví diváci už v pondělí 30. srpna ve 20.00 na Primě.

Nejlepší česko-slovenská kuchařská show Čápi s mákem byla dramatická už od samého začátku. Zuzaně Belohorcové nejdříve odjezd zkomplikovaly rostoucí zoubky její dcery Salmy, ona tak musela zůstat doma a za sebe vyslala na první den natáčení svého partnera Vlastu. Všichni jednotlivě pak před svými domovy nasedli se škraboškou na očích do limuzíny a odjeli vstříc neznámému dobrodružství. Přestože se celebrity cestou snažily zjistit, co na ně chystá, nic se nedozvěděly. Teprve na palubě přistaveného soukromého tryskáče sundaly škrabošky, aby zjistily, s kým vlastně budou cestovat.

Nikdo na palubě letadla nevěděl, že se cílem jejich první cesty stanou východoslovenské Košice, kde se už mezitím rozběhly přípravy na příjezd dosud neznámých hostů. První hostitelka, podnikatelka Nora Mojsejová, si připravila tříchodové menu. Podávat se bude mléčná pečeně, telecí maso na studeno s domácím koprovým dresinkem, italské těstoviny s mořskými plody po způsobu hostitele na zelenině a na závěr palačinkový dort s marcarpone se šlehačkou, jahodami a malinami. S přibývajícím časem ale začala být hostitelka nervózní. Je právě ve složité životní situaci a prožívá těžké období – poté, co na veřejnost unikly skandální fotografie jejího manžela Braňa Mojseje ve společnosti prostitutek, došla jeho ženě trpělivost a podala žádost o rozvod. Právě proto se Nora rozhodla přenechat svou účast v pořadu Čápi s mákem zpěvačce Evě Mázikové, která do její luxusní vily dorazila ještě před příchodem ostatních hostů. A to nebylo poslední překvapení. U jejího domu v košické čtvrti Pereš se objevila Lída Žamberyová, žena, která měla za úkol předstírat, že je také celebrita.

Teprve na konci prvního večera prozradila své poslání – bude tajným arbitrem, který také zhodnotí výkony hostitelů čísly na stupnici od jedné do devíti.

Jakmile hosté dorazili do vily Nory Mojsejové, místo vřelého přivítání je čekala dusná atmosféra. Překvapené hostitelce se totiž plný dům hostů a členů štábů znelíbil a dožadovala se nápravy, jinak chtěla nechat všechny vyvést ochrankou. Nakonec na místě mohly zůstat kamery i celebrity a hostina se mohla uskutečnit. Jak večeře v luxusní košické domácnosti Nory Mojsejové probíhala? Proč se Iveta Bartošová schovávala na terase a proč bylo bodování výkonu první hostitelky rozpačité? Zachránila to alespoň zábavou v podobě módní přehlídky?

Nejen na to se můžete těšit v nejlepší česko-slovenské kuchařské show Čápi s mákem, kterou vysílá Televize PRIMA od pondělí 30. srpna ve 20.00. Slovenští diváci uvidí tuto show pod názvem Kapor na torte od pondělí 30. srpna na TV JOJ. Bližší informace o účastnících si můžete prohlédnout spolu se startem prvního dílu na stránkách http://www.iprima.cz/porady/capi-s-makem.

S kuchařkou dne Norou Mojsejovou

Známá kontroverzní postava slovenského showbusinessu, podnikatelka Nora Mojsejová, pochází z východního Slovenska, kde také žije v košické čtvrti Pereš.

Původní profesí ekonomka vystřídala několik zaměstnání. V posledních letech působila jako finanční poradkyně, loni ale její kariéru ohrozilo podezření z krácení daní. Se svým druhým manželem, zpěvákem Braněm Mojsejem, jsou známí především jako extravagantní dvojice, která se netají svým vztahem k exkluzivním a drahým věcem a svůj přepych dává okázale najevo. K medializaci páru přispěly bouřlivě diskutované televizní show.

První, Domáca horúčka vysílaná ve veřejnoprávní STV, byla po několika dílech zrušená z důvodu vulgárního vyjadřování manželů. V roce 2005 odstartovala televize Markíza kontroverzní show Mojsejovci. Manželé v ní poskytli svůj košický dům pro štáb a účinkující, z nichž jeden si splněním jednotlivých úkolů mohl nakonec odnést 2 miliony korun, které manželé věnovali ze svého. Další spoluprací s televizí Markíza byl pořad Nora a Braňo – jejich pravdivý příběh. Po neshodách s vedením televize a stížnostech dotčených lidí však byla tato relace ukončena.

V roce 2008 založila Nora Mojsejová módní firmu Nora Fashion. Módní kolekce, které i sama navrhuje, jsou určeny pro solventní klientelu. Šaty jsou ušity z drahých látek a vykládány Swarovského kamínky. Průměrná cena jednoho modelu se tak pohybuje kolem 20 tisíc korun. Krizí ale v současné době prochází její vztah s manželem. Na veřejnost unikly fotografie, na kterých je Braňo Mojsej zachycen zcela nahý v objetí několika prostitutek. Nora s ním prý nadobro končí a netají se tím, že je to jeden z nejtěžších okamžiků jejího života. Své účasti v pořadu se chce přesto zhostit se ctí a dokázat, že i v tomto složitém životním období se dokáže proměnit v nejlepší hostitelku. Jaký je svět Nory Mojsejové? Jak budou vypadat dny, které s ní prožijeme?“
Text převzatý ze stránek Čápi s mákem TV Prima http://www.iprima.cz/porady/capi-s-makem-luxus-i-dusna-atmosfera-v-kosicich

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


9 − = jedna


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.