reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Čápi s mákem – díl 2


reklamní sdělení
Pro úpravu zeleniny a masa jsou nejlepší keramické nože. Máme pro Vás velký výběr.

Tento díl by již zasazen do Českého prostředí. V současné chvíli pro Vás chytáme souhrn receptů z dílů pořadu Čápi s mákem.

Menu dnešního dílu


Čápi s mákem – Žhavá jízda u Agáty
Největší česko-slovenská kulinářská show! 5 mezinárodních celebrit se mezi sebou utká o výhru 250 000 korun! Rozhodnutí, kdo se nejlépe svého úkolu zhostil, bude záležet nejen na tajném arbitrovi. Vyhrát může jen jeden a výhra čtvrt milionu korun poputuje na charitu (Premiéra)

Druhou hostitelkou nejlepší česko-slovenské kuchařské show Čápi s mákem se stala pětadvacetiletá modelka, podnikatelka, módní návrhářka a známá rebelka českého showbusinessu Agáta Hanychová. Vzhledem k tomu, že dům modelky je rozestavěný, musela požádat o azyl svou matku, herečku Veroniku Žilkovou, a hosty pozvala do jejího domu. Co všechno jim uvařila a jak večer probíhal, uvidíte už v úterý 31. srpna od 20.00 na Primě.

Druhý den nejlepší česko-slovenské kuchařské show začal pro její účastníky příjemně. Dolly Buster dopoledne cvičila ve fitnesscentru, kde předvedla nejen svou dokonalou postavu, ale také svého kamaráda. Eva Máziková strávila den u klavíru a v hotelu. Po extempore z předcházející návštěvy v Košicích si potřebovala pořádně odpočinout. Zuzana Belohorcová posnídala s partnerem Vlastou Hájkem a poté se společně procházeli po Malé Straně s dcerkou Salmou. Iveta Bartošová hned ráno vyrazila do nahrávacího studia, kde nahrávala nové písničky.

Hostitelka Agáta věnovala celé dopoledne přípravě svého zevnějšku, vyrazila na nákupy a pak se pustila do vaření. Agáta zvolila jednoduché menu. Hostům nabídla rajčata s italskou majonézou a petrželí, kuřecí řízky s francouzskou bramborovou kaší à la máma a Agátino čarokrásné ovoce. Ukázalo se, že řízky byly správná volba. Dolly Buster a Eva Máziková jejich podávání uvítaly.

Svou účast na večeři musela vyřešit dvojice Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek. Kvůli péči o malou dcerku Salmu se nakonec rozhodli, že dnes na večeři půjde Zuzana, která tak doplnila dámské osazenstvo. V domě Veroniky Žilkové u jednoho stolu zasedla Iveta Bartošová, Dolly Buster, Eva Máziková, Zuzana Belohorcová a tajný arbitr z lidu Lída Žamberyová. Večer probíhal v příjemné atmosféře, na rozdíl od předešlého košického dramatu u Nory Mojsejové, které si přítomné dámy připomněly a nakonec se na něm docela dobře pobavily.

Snědly všechny Agátiny řízky? Líbila se jim módní přehlídka spojená s podáváním dezertu polonahými manekýny? Pomohla si Agáta k dobrému hodnocení ohnivou show, kterou na závěr večera uspořádala na zahradě? Nejen na to se můžete těšit v nejlepší česko-slovenské kuchařské show Čápi s mákem, kterou vysílá Televize PRIMA v úterý 31. srpna ve 20.00. Slovenští diváci uvidí tuto show pod názvem Kapor na torte na TV JOJ. Bližší informace o pořadu i účastnících najdete na stránkách www.iprima.cz/porady/capi-s-makem.

Zdroj: citováno ze stránek Čápi s mákem TV Prima http://www.iprima.cz/porady/capi-s-makem-1

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


8 − dva =


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.