reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Díl 4 – S Italem v Kuchyni – Mořské Plody

Dnes 18.10.2009 byl odvysílaný další díl tohoto super pořadu o vaření na Primě.

Recepty můžete nalézt na www.dobroty-recepty.cz nebo na oficiálních stránkách pořadu www.sitalemvkuchyni.cz.

Tento díl je dostupný na adrese http://www.sitalemvkuchyni.cz/epizody//[18.10.2009].

loading...

2 comments to Díl 4 – S Italem v Kuchyni – Mořské Plody

 • Pavla456

  Zdravím! To je asi reakce na moji pozámku u Babici, že? Já jsem tu jenom napsala svůj názor, nemínila jsem někoho urazit. Ty brambory se ale fakt připekly… A uzený je nejlepší s bramborama na cibulce se špekem.

 • Křivánková

  Srdečně Vás zdravím.
  Proč se nedržíte hesla :žij a nech žít.
  V itálii nejste známí jako kuchař a tady chcete začít
  svár,zrovna s člověkem ,který je bez inteligence(sprostě mluví).Přece,když chci něco dokázat,tak svoji pílí a ne útokem na jiné.Ať je pan Babica jaký chce,o Vás se nestará.Nechte úsudek na divácích.Co myslíte ,že s Vámi udělá pan Pohlreih.Omlouvám se pokud jsem napsala jeho jméno špatně.Je komplikované ,jako,jeho chování a věčné škleby.Nyní Vás využije a potom s vypípávkama vás pomluví.Věřím ,že bude mít poznámky už při vysílání.Myslíte ,že Vám lidé budou dále fandit,když ukážete,že dokážete být zákeřný,nebo lstivý????.Važte si toho,že jste se uchytil a ne se spolčit s někým proti někomu.To se pak uvažuje o inteligenci člověka.
  Tak si to nepokazte,atˇVás to potom nemrzí,co jste vypustil z pusy. Buďte nad věcí a važte si toho ,co máte.zůstaňte dále příjemný a nenechte se vyprovokovat.
  Přeji hodně úspěchů a rozum na správném místě.
  Křivánková

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


− pět = 2


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.