reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.





reklama

 

Minutka – kuřecí steak na grilovací pánvi s oblohou

Suroviny

  • kuřecí řízky 5 ks
  • chléb
  • grilovací koření na steaky
  • sójová omáčka
  • tvrdý sýr
  • zelenina na oblohu

Kuřecí řízky nakrájíme na dvě menší polovičky. Všechny vložíme do mísy a lehce zakapeme olejem a sójovou omáčkou. Posypeme grilovacím kořením a vše promícháme. Necháme uležet cca 1 hodinu v lednici. Mezitím si připravíme zeleninovou oblohu. Nakrájíme rajčata, okurky, tvrdý sýr na kolečka (nejlépe vykrajovátkem). Vše si připravíme a postupně napícháme na párátko.

Na grilovací pánvi ogrilujeme naložené steaky z obou stran. Před podáváním ještě na pár minut přidáme do grilovací pánve na steaky připravenou oblohu napíchanou na párátka a podusíme pod pokličkou, aby se sýr začal rozpouštět. A podáváme na stůl.

Zdroj: Minutka – kuřecí steak na grilovací pánvi s oblohou; Prostřeno TV Prima http://www.iprima.cz/prostreno/recepty/minutka-kureci-steak-na-grilovaci-panvi-s-oblohou  [On-line 28.03.2015]

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


šest × 6 =


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.