reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Čápi s mákem – díl 4

reklamní sdělení
Pro úpravu zeleniny a masa jsou nejlepší keramické nože. Máme pro Vás velký výběr.

Menu:

Čtvrteční hostinu v pořadu Čápi s mákem uspořádala moderátorka Zuzana Belohorcová s partnerem Vlastou Hájkem. Pro tento den svěřili dcerku Salmu chůvě a naplno se věnovali přípravám večeře. Nejdříve vyrazili na nákupy, objednali si pravou čerstvou brynzu a také překvapení pro Dolly Buster. To se zrodilo v hlavě Vlasty, který se rozhodl německou pornoproducentku českého původu překvapit dortem ve tvaru poprsí a snažil se, aby správně trefil i její velikost. Vyšlo mu to? Uvidíte už ve čtvrtek 2. září ve 20.00 na Primě.

V pořadí čtvrtí hostitelé se rozhodli vařit v Zuzanině malém bytě na Vinohradech, kam přivezli také všechno potřebné z právě dostavovaného baráčku, kam se budou brzy stěhovat. Při hledání pohárů na zmrzlinu se Zuzce zlomil nehet, a musela tak neplánovaně zaskočit ještě na manikúru. Pak už ale nebránilo nic tomu, aby se pustili do vaření. Vařili společně pod Zuzaniným velením. Menu, které sestavila, nezapřelo její slovenskou krev. Nabídla hostům pravou slovenskou kapustnicu à la Zuzka, brynzové halušky se zelím a s uzeným a speciální netradiční domácí zmrzlinovou bombu politou lanýžovým olejem, kolem které se nakonec u večeře rozpoutala i vášnivá diskuse. Vaření šlo oběma partnerům bez problémů, potýkali se jen s menšími karamboly, jako bylo například mixování brambor.

Kamery celý den nepronásledovaly jenom Zuzanu s Vlastou, ale také ostatní celebrity. Eva Máziková pokračovala v obdivování pražských pamětihodností a tentokrát zavítala do klasické hospůdky, kde si dala oběd. Dolly Buster se také rozhodla ukázat Prahu svému německému příteli a procházku spojit s nakupováním v luxusních buticích. Na nejdražší pražskou ulici se byla podívat i žena z lidu Lída Žemberyová. Pořídila si nové spodní prádlo, které neváhala hned předvést právě tam? Iveta Bartošová vzala štáb do taneční zkušebny na trénink nové choreografie a Agáta Hanychová relaxovala s kamerou za zády na thajské masáži. Na hostinu k Zuzaně a Vlastovi dorazily nakonec dámy Eva Máziková, Agáta Hanychová,

Dolly Buster a Lída Žemberyová. Iveta Bartošová se na poslední chvíli omluvila. Jaké způsobila překvapení, když nakonec přece jenom přišla – s ohromným zpožděním a hladová jak vlk? Zdrželo ji natáčení nové písničky? Přítomní hosté z jejího chování nadšení tedy nebyli.

Vlasta se v tento večer postaral o zábavu v podobě barmanské show, při které drinky hostům míchal do půl těla svlečený barman. Jako milovník rychlých vozů nabídl hostům i trenažér, na kterém si mohli vyzkoušet zběsilou jízdu v závodním autě. V čem se ale hostitel moc nepředvedl, byla ze začátku nevinná diskuse o tom, co jsou lanýže. Světaznalý Vlasta se hosty snažil přesvědčit, že lanýžový olej je ze slimáků či hlemýžďů. Uvedla vše na pravou míru jeho partnerka Zuzana? A jak přijala netradiční dárek – dort ve tvaru poprsí – Dolly Buster? Kdo se tomu smál a koho to pobouřilo?

Nejen na to se můžete těšit v nejlepší česko-slovenské kuchařské show Čápi s mákem, kterou vysílá Televize PRIMA ve čtvrtek 2. září ve 20.00. Slovenští diváci uvidí tuto show pod názvem Kapor na torte na TV JOJ. Bližší informace o pořadu i účastnících najdete na stránkách www.iprima.cz/porady/capi-s-makem.

Zdroj: Čápi s mákem TV Prima http://www.iprima.cz/porady/capi-s-makem-3

loading...

3 comments to Čápi s mákem – díl 4

  • Jiří

    Prosím Vás nekazte nám podívání na zajímavý pořad o vaření tou ubohou kreaturou Bartošovou. Je nechutná.Dělá ze sebe to co není a neumí se ani chovat.

  • Lenka

    To oteklý a věčně zchlastaný, ulhaný a vyčerpaný prase vskutku nemá soudnost (Iveta) !!! Divím se , že paní Eva byla natolik slušná! Jestli Iveta počítala s tím ,že jsi díky tomu to pořadu otevře ještě dveře do světa, nebojím se tvrdit, že tím to si je definitivně zavřela! Ivetko, běž se léčit.

  • darina hamplova

    Ani nevim kde zacit…Bartosova me od zacatku bavi (jeji uprimne ,,mam vas rada,, a vecne objimani) to snad ani nema cenu komentovat, to ze se neumi ani poradne vyjadrovat a je vecne chudinka ze vseho dojata, to je taky pro divaka parada, ale ta jeji medova predtvarka a k tomu ta fraska kterou ukazala, kdyz mela varit a misto toho jen drzela doutnicek (a jeste ke vsemu jak prase kost)to bylo taky dost tragicky,ale co me nejvic dostalo je to, ze jeste chce nekoho kritizovat….sama ani neoloupala brambory, to jeji večny HEJA HEJA uz taky nevedela jak prodat a to ze je prirodni a nesnasi ečka a maliny ji nechutnaly protoze v nich byl alkohol to uz je vic nez vtipne. To co predvedla, jak mluvi, jak se chova atd nasvedcuje tomu, ze to je hodne narusena osoba, ktera je total odepsana. Bohuzel tý uz nepomuze nic a nikdo…..hruza a des fakt!!

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


× čtyři = 32


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.