reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Čápi s mákem – díl 5 Velké finále

Menu:

Poslední večeři v nejlepší česko-slovenské kuchařské show Čápi s mákem si vzala na starost německá pornoproducentka českého původu Dolly Buster, které svou pomocnou ruku nabídla slovenská zpěvačka Eva Máziková. Jelikož obě dámy mají svou domácnost v sousedním Německu, prostor k vaření jim poskytla Lída Žemberyová, která vystupuje v pořadu v pozici tajného arbitra. V Jenišově, kde Lída žije, dámy dostaly k dispozici velký moderní dům jejího syna. Dolly si na pomoc přizvala ještě svého přítele Tima a Eva Máziková svého manažera Nora. Jak vaření dvou energických dam dopadlo? Uvidíte už v pátek 3. září ve 20.00 na Primě.

Dolly a Eva sestavily menu společně a hostům se rozhodly uvařit exoticky znějící jídla Tom Kha Gai a Tom Yam Giung, dále zapečené kuřecí maso à la Eva a malinovou Dolly. Nákup, který obě kuchařky absolvovaly, byl pestrý. Rozhodly se totiž, že Lídu Žemberyovou, která nemá ráda mořské „potvory“, naučí jíst humra. Už před večeří se podařilo Evě Mázikové nachytat Vlastu Hájka se Zuzanou Belohorcovou i Agátu Hanychovou na fór s falešným stolem. I přesto, že poslední host – Iveta Bartošová – dorazil opět opravdu poslední a se zpožděním, probíhala večeře, kterou Eva s Dolly podávaly na zahradě, ze začátku příjemně.

K překvapení došlo nakonec. Bodování poslední večeře nejlepší česko-slovenské kuchařské show Čápi s mákem skončilo překvapivým výsledkem. I přes všeobecné očekávání, že obě páteční hostitelky budou hodnoceny vysokými známkami, skóre ve svůj prospěch zvrátila Iveta Bartošová. Její kritika jídla, ve kterém dle vlastních slov cítila „éčka“, i údajného nepořádku v kuchyni Dolly i Evu překvapila. Slovenská zpěvačka nakonec své emoce neudržela a její narůstající spor s českou kolegyní se vyhrotil vypoklonkováním od stolu. Nechala se Iveta vykolejit? A komu svou výhru – 250 tisíc korun, kterou si díky poslednímu hodnocení zajistila, věnovala? Zlepšil atmosféru večera koncert kapely Lídiny rodiny spojený s ohňostrojem?

Nejen na to se můžete těšit v posledním díle nejlepší česko-slovenské kuchařské show Čápi s mákem, který vysílá Televize PRIMA v pátek 3. září ve 20.00. Slovenští diváci uvidí tuto show pod názvem Kapor na torte na TV JOJ. Bližší informace o pořadu i účastnících najdete na stránkách www.iprima.cz/porady/capi-s-makem.

Zdroj: Čápi s mákem TV Prima http://www.iprima.cz/porady/capi-s-makem-4

loading...

43 comments to Čápi s mákem – díl 5 Velké finále

 • Alena

  Chybí recept na humra,5 díl,prosím dodat

 • Teri

  Děvčata, asi je to trapná otázka, ale kde se dají sehnat ty MALINOVÉ PUSINKY??? Já vůbec netuším co to je (zato jsem věděla co je to lanýž, ghííí) ;-) )) Díky moc

 • Marika

  Nikdy se nikdo nezavděčí všem,ale ukázka urážek a netaktního chování,mě naprosto odzbrojil.Celá show neměla úroveň.Iveta Bartošová nezapadá do aktivních,komunikativních a životem opráskaných lidí,ale to neznamená,že je špatná a zralá na léčbu.
  A názor Doroty mě jen ujišťuje v pocitech,že lidi opravdu dokáží být zlí

 • Dobrý večer zajímalo by mne proč neuvedete recepty s 5 dílu čápi s mákem u ostatních dílú jste pravidelně recepty dopln’ovali .Děkuji za doplnění.

 • Ilča

  recepty z 5.dílu najdete na stránkách primy pod tou samou kolonkou čápi s mákem,chce to kapku hledat,ale najdete.Jinak Bartošová se opět po dlouhé odmlce ukázala,že je duševně opravdu nemocná….mile mně překvapila Agáta a Zuzka.

 • Lenka

  Prosím o uvedení receptů z 5. dílu.Lenka

 • Alena

  Napište recepty z 5.dílu

 • Alena

  Prosím o recepty z 5 .dílu

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


pět − 1 =


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.