reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Italské pochoutky

„Většina lidí touží po tom, aby se jim podařilo ochutnat nejslavnější „hity“ italské kuchyně přímo v tradičních trattoriích na Apeninském poloostrově. Když to ovšem zrovna nejde, musíme najít jiné řešení.

U nás máme například po ruce kuchaře, skvělého odborníka a znalce Itálie, jménem Zoltán Magos, a ten nám jídla (která se člověku na první poslech mohou zdát trochu komplikovaná) připraví tak názorným způsobem, že to od něho všechny divačky i diváci snadno odkoukají. Navíc ještě přikouzlí do kuchyně pravou italskou atmosféru.
A tak žádné strachy, recepty budou jednoduché, a přitom přesně formulované. Stačí jen dávat chvíli pozor, mít trochu trpělivosti – a už můžete nést na stůl výbornou kombinaci italských chutí, zhotovenou podle našeho seriálu. Jsme přesvědčeni, že vám Italské pochoutky zachutnají navždycky!“

Zdroj: TV Paprika http://tvpaprika.hu/cs/musoraink/italske_pochoutky

Recepty pořadu Italské pochoutky:

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


6 + = čtrnáct


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.