reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Sýrová roláda

Ingredience

  • sýr (eidam, moravský bochník apod.) 12 plátků
  • šunkový salám nebo šunka 200 g
  • pomazánkové máslo 1 kus
  • česnek 2 stroužky
  • proužky červené papriky 10 kusů
  • tavený sýr 2 kostky

1. Na plech rozprostřeme pečicí papír a na něj rozložíme sýr tak, aby se nám spoje překrývaly. Takto vložíme do vyhřáté trouby na dobu, než plátky změknou, začnou se lehce tavit a jsou tvárné. Po vyndání spoje přimáčkneme prstem. Na vychladlý sýr stejnoměrně rozložíme salám nebo plátky šunky.

2. Pomazánka: Tavený sýr rozmícháme s pomazánkovým máslem a přimícháme prolisovaný česnek a zbytek nadrobno pokrájeného salámu/šunky.Vytvořenou hmotou stejnoměrně po celém povrchu potřeme budoucí sýrovou roládu se šunkou a na konci ještě poklademe tenčími proužky očištěné papriky. Dobře zatočíme a roládu, zavinutou do papíru, dáme vychladit a uležet do chladničky na několik hodin – klidně i přes noc.

Zdroj: Sýrová roláda; Prostřeno TV Prima http://www.iprima.cz/prostreno/recepty/syrova-rolada-4 [On-line 11.04.2014]

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


− šest = 3


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.