reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Plněná kulička z uzeného halibuta

 • 200 g uzeného halibuta
  100 g krabích tyčinek
  1 jarní cibulka
  50 g majonézy
  50 ml olivového oleje
  50 ml koňaku
  1 limetka
  1 citron
  2 rajčata
  cukr
  sůl
  pepř

na ozdobu:

 • bazalka
  polníček
  kaviár
  roztavená čokoláda s balzamikovým octem

Kostičky krabích tyčinek smícháme s nadrobno nakrájenou jarní cibulkou, majonézou, olivovým olejem, trochou koňaku, limetovou a citronovou šťávou, cukrem, solí a pepřem. Přidáme drobné kostičky spařených a oloupaných rajčat, zbavených semínek, a vše důkladně promícháme. Tuto směs zabalíme do plátků uzeného halibuta a vytvoříme kuličky.
Na „hřišti“, vytvořeném ze směsi čokolády a balzamikového octa, se budou tyto „míčky“, ozdobené třeba polníčkem, bazalkou a kaviárem, skvěle vyjímat.

Zdroj: Česká televize Kuchařská pohotovost http://www.ceskatelevize.cz/porady/10169912986-kucharska-pohotovost/recepty/182-plnena-kulicka-z-uzeneho-halibuta/

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


devět − = 7


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.