reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Prostřeno nové díly týden od 11.10.2010 do 15.10.2010

Pondělí Prostřeno 11.10.2010 – Radka

Úterý Prostřeno 12.10.2010 – Jan

Středa Prostřeno 13.10.2010 – Milada

Čtvrtek Prostřeno 14.10.2010 – Václav

Pátek Prostřeno 15.10.2010 – Alena

„Z jižní Moravy se pořad Prostřeno! přemístí do severních Čech. Situace se vrací k normálu, vařit budou mladí kuchaři i zkušené kuchařky. Ženy opět získají mírnou početní převahu, soutěžit se bude v poměru tři ku dvěma.

V kraji pod Ještědem a v Českém ráji na diváky čekají houby, polévky a masíčka na všechny způsoby.

Pondělí probíhá jako rande naslepo. Úvodní překvapení vyjde na Radku, která ještě netuší, kdo k ní přijde na večeři. Určitě to zvládne, protože pomáhá manželovi v restauraci a hotelu, takže je na hosty zvyklá. Radka je spíš sváteční kuchařka, nejčastěji vaří krupicovou kaši dětem. Považuje se ale za vynikající hostitelku a krupičkou soupeře rozhodně neodbude. Ohromí konkurenci svým menu se smaženou zmrzlinou a prostorným domem s bazénem natolik, že získá 25 000 korun?

Další den vaří Jan z Liberce. Mladý obchodní zástupce tráví nejvíce volného času v kuchyni, protože vaření miluje. Také s oblibou rybaří a sportuje. Rybu na jeho menu ale nenajdeme. Nejraději totiž vaří guláš a minutky. Co se skrývá za hlavním chodem „prasečí oči“, ví zatím jen on sám. Má ale jídlo s tak nechutným názvem vůbec šanci na výhru 25 000 korun? Možná ano. Pokud bude vynikající…

Středa patří Miladě z Lomnice nad Popelkou. Čerstvá důchodkyně a vášnivá řidička si nejlépe odpočine za volantem, ale s manželem ráda osedlá i motorku. Zatím neví, kdo ji do pořadu přihlásil. Tuhle hozenou rukavici od neznámého však přijala, protože jí není cizí smysl pro humor a jako kuchařka má co nabídnout. Ústředním jídlem jejího menu je ryba. Dokonce po čínsku. Dojede si řidička Milada v pátek pro 25 000 korun?

Čtvrtý den prostírá také řidič, ale profesionál. Václav z Mladé Boleslavi řídí sanitku. Je to veselá kopa a velmi společenský člověk, o čemž svědčí také jeho veršované menu. Slibuje například, že „Vaškův dezert potěší a zároveň osvěží“. Čtvrteční večeře je zahalená tajemstvím. Není tedy vyloučeno, že si právě tenhle mladý muž odnese zajímavou sumičku 25 000 korun.

O severočeské finále se postará Alena, nejstarší účastnice týdne. Maminka tří dětí a pětinásobná babička má pro koho vařit alespoň o víkendech na chalupě v Českém ráji, kde také v pátek uvítá hosty. Má ráda klasickou kuchyni a věří, že to hosté ocení. Nabídne jim houbovou polévku a hovězí péro se špenátem. V případě výhry 25 000 korun by Alena část peněz věnovala na charitu. Už totiž ví, že peníze nejsou všechno, takže za hlavní výhru považuje zábavu a milou společnost.“ zdroj Prostřeno TV Prima http://www.iprima.cz/prostreno/priste-uvidite/severocesi-uroda-hub-polevek

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


6 + šest =


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.