reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Prostřeno od 18.4.2011 do 22.4.2011

Pondělí Prostřeno 18.04.2011 – Roman

Úterý Prostřeno 19.04.2011 – Jiří

Středa Prostřeno 20.04.2011 – Michal

Čtvrtek Prostřeno 21.04.2011 – Markéta

Pátek Prostřeno 22.04.2011 – Helena

loading...

33 comments to Prostřeno od 18.4.2011 do 22.4.2011

 • JARO

  Pan Jiri byl tak trapny,ze musel mnoha lidem vzit dalsi chut se tesit na PROSTRENO!Myslite,ze se trochu zastydi az bude cist nase nazory?Nemam naladu se divat na dalsi dily…o to se postaral Vas JIRI!!!!

 • macka

  tak sem se těšila na Zlínské prostřeno a ten slavný „pán Jiří“dělá celou dobu soutěžícím jen ostudu brrrrr je mě z něho zle ..na co si tam vubec hraje když mu není nic pochuti…Chtěl se převect tak se clapec převedl ale jaký je to DEBIL!!!ještě že nevyhral jinak bych se na tento pořad už nedívala …

 • Jana

  Primo, proč je zablokována diskuze na Prostřeno? Už druhý den? Koho to tam zaměstnáváte, že jsou věčné problémy? Jana

 • margit

  Přestala jsem se dívat na žumpní Novu,ale po „manévrech“ a působení toho zapšklého,ubohého,mstivého a nemožného hnědočecha jsem nabyla dojmu,že tak bude i u Primy.Tam kdyby mohli,tak vezmou starou Blažkovou z kravína nebo i někoho s papíry na hlavu.Trapárna!To co tam někteří předvádí kvůli usmoleným 25 tisícům nemá obdoby.Tohle hovádko,tvařící se,že mu pečení holubi lítají na zlatých tácech do hu*y a že si žije „na úrovni“ mě však svým chováním přesvědčilo,že tomu tak není.Jeho přednes s vlašákem a jeho svačinkou pro dělníky neměl chybu,ještě by to chtělo kritizovat druhé??!Tam za chvíli budou tahat i bezdomáče,aby si vydělali na krabičák.Humus pořad,končím s Váma!

 • Karel

  Tento cikánský idiot Jirka , který akorát žere psy a kočky nemá vůbec co dělat v takovém pořadu jako je prostřeno. Moc rád jsem se na tento pořad díval, ale po tomto týdnu mě to opravdu velice znechutilo se dívat na takovéhoto černého cikánského zmrda,kterému není nic po chuti. Pro mně už toto vysílat nemusíte,to raději přepnu na NOVU.

 • Karel

  No co teda předvedl Jiří ten černej zmrd,to nemá obdoby,Sám žere hovězí na hnoji a tady bude hanit jídlo soutěžících.holt má jinej žaludek,doufám,že už takovýho pitomce do soutěže nevezmete.

 • standa

  on si ten pricmoudlik snad opravdu myslel ze vyhraje s jeho iq 50 jak muze tv prima vybrat takove individium myslim ze tentokrat vytocili 99% divaku

 • símik

  takže lidičky Jiří není vůbec bohatý má to vše na dluh nevím kde vybírají lidi do pořadu.Myslím si ,že to každýho stojí plno úsilí a nervů ,aby uvařil pro další čtyři a potom slyšet takovou kritiku co říkal Jiří???No nevím no ,dnes jsem zrovna dělala ty jeho špízy -VŠEDNÍ JÍDLO!!!!!
  Mělo by se dělar IQ TESTY ,PROTOŽE TO BY HNED ODHALILO TAKOVÉHO MAGORA JAKO jIŘÍ.

 • Naďa

  Sleduji pořad skoro pravidelně a celkem nemám k němu výhrady , ale co tam předvádí Jirka je hrůza,kdyby to byl můj syn tak ho profackuju že by na to do smrti nezapoměl. Skrátka jedním slovem vůl a to toho vola urážím!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Dituš

  V únoru vařila nějaká Romka,byla v pohodě,milá,neafektovaná,nefrustrovaná,čistá,v pohodě.Tohle pometlo je však děs.Sám si o ten přístup řekl -na každém jen něco vidí,nic mu není dobré,kritiku od druhých nerad přijímá a obratem mstivě jak malý harant vrací.Ubožáček!Prý na to natáčení měl byt zapůjčený a vůbec nebyl jeho,ví Bůh v jaké díře bydlí ve skutečnosti!Hlavně že si z makléře mohl utahovat,trapák.Ať si takoví dodělají základku,naučí se chovat a pak ať někam lezou.Tohle není žádný rasismus-řekl si o to sám!

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


+ 2 = osm


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.