reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Prostřeno týden od 8.10.2012 do 12.10.2012

Pondělí Prostřeno 8.10.2012 Alena

Úterý Prostřeno 9.10.2012 Stanislav

Středa Prostřeno 10.10.2012 Jana

Čtvrtek Prostřeno 11.10.2012 Jiří

Pátek Prostřeno 12.10.2012 Stefanie

 

loading...

14 comments to Prostřeno týden od 8.10.2012 do 12.10.2012

 • gold věra

  NEVIM JAK JE TO MOŽNÉ,ALE NEMOHU NAJÍT Z VAŠEHO POŘADU KDE VAŘILA PANI JITKA – ROŠTĚNKY. POKUD BUDETE TAK LASKAVÍ A ZAŠLETE MI RECEPT BUDU VELICE RÁDA. JSEM UŽ POSTARŠÍ DŮCHODKYNĚ A TENTO RECEPT MĚ VELICE ZAUJAL. MÓÓC DÍKY GOLD
  NEVYNECHÁM ŽÁDNÝ Z VAŠICH PROGRAMŮ
  hEZKÝ DEN VÁM VŠEM VĚRA

 • Marta

  Nevím, jestli dělá TV konkurs na pořad prostřeno /ale asi ano/ a pro větší sledovanost vybere skoro vždy do tohoto pořadu nějakého exota. Ale paní Alena to není jen exot, takového blba jako je ona jsem snad za svůj poměrně dlouhý život nezažila a že jsem toho zažila už dost! Chlap který s ní vydrží by zasluhoval metál a chudáci děti, ty budou mít v mamince zářný příklad! Měla by se stydět! Paní Stefany- přeji Vám hodně štěstí v životě a ať se Vám takoví lidé obloukem vyhýbají!

 • MARCELA

  Je vůbec možné aby se narodila taková duševní zrůda jako je Alena? To je tak nepředstavitelně pokřivený charakter,s jakým jsem se za 60 let života ještě nesetkala.Já ctím právo na vlastní názor ale musí být vyjádřem slušnou formou.Alenino chování je směsicí závisti,podlosti,zákeřnosti a programové zloby v její nejhorší podobě. Zajímalo by mě, v jaké rodině byla vychovaná.Chudáci děti které Alena vychovává, ten základ do života je strašný, taková výchova by se snad měla trestat i odebráním dětí a tyto dát na vychování slušným lidem.V souvislosti s Alenou mě napadá v souvislosti s eliminací takových pokřivených zrůd i slovo eutanasie. Alena = hnus, hnus a ještě jednou hnus.
  Marcela

 • Eliška

  Nikdy jsem neviděla tolik zla, nenávisti a ještě hlouposti u jedné osoby. Je smutné , že Alena se vůbec nestydí a dělá své rodině velkou ostudu. Ale nejen sobě, ale i celému našemu národu.
  Je to opravdu neomluvitelné. Pani Stefany je krásná, inteligentní žena.Umí si poradit s takovým póvlem, jako je Alena.

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


− pět = 0


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.