reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Prostřeno nové díly – týden od 23.08.2010 do 27.08.2010

Pondělí 23.8.2010 Prostřeno – Jaroslava

Úterý 24.8.2010 Prostřeno – Štěpán

Středa 25.8.2010 Prostřeno – Kamila

Čtvrtek 26.8.2010 Prostřeno – Jan

Pátek 27.8.2010 Prostřeno – Milena

Prostřeno – Východočeši nasadí vysokou laťku

Pořad Prostřeno! se vrací s další dávkou receptů a nevšedních zážitků. První premiérový týden se odehraje ve východních Čechách, které štáb procestoval křížem krážem.

Prostírat budou dva mladí muži a tři zkušené kuchařky. Diváci uvidí nevídané, čeká je nejedno překvapení a taktizování s body. Inu, v sázce je hodně – nejen kuchařská čest, ale i výhra 25 tisíc korun. A tu získá jen jeden z pětice soutěžících. Šanci má ale každý…

První den nové premiérové řady zajedeme do malých lázní Velichovky, kde bydlí energická trafikantka Jaroslava. Její doprovodný program na čerstvém vzduchu bude originální a tematicky propojený s jejím předkrmem. Jeden host ale Jarčinu zábavu bojkotuje. Nebude to hostitelku stát 25 000 korun? Už první večer se všichni náramně pobaví a sblíží. Nebo ne?

V úterý to vezme pevně do ruky mladý tatínek a vášnivý nimrod Štěpán. Jako by se ale s Jaroslavou domluvili! Mají skoro stejné menu. Jenže Štěpán je myslivec, a tak jeho hlavní chod skýtá překvapení. Ale i zábava je netradiční. Proč vede své hosty do kaple? Chce si tam vymodlit 25 000 korun?

Ve středu pro své krajany uvaří Kamila, majitelka obchodu s pojízdnými potravinami. Menu sestavila z osvědčených a oblíbených jídel a na závěr přidá ještě bonus v podobě efektního ovocného osvěžení, které její hosté v letních parnech jistě uvítají. Nebo se Kamila pachtila zbytečně a 25 000 korun najde v pátek na talíři někdo úplně jiný?

Předposlední večeře bude opravdu slavnostní. Navzdory sezoně se vrátíme na konec roku a v režii nejmladšího soutěžícího prožijeme Vánoce v létě! Honza to má promyšlené do posledního detailu. Troufne si i na babiččinu vánočku a dárečky také budou. Dosáhne Jan za dokonale promyšlený tematický večírek na 25 000 korun?

V pátek uvaří tichá voda Milena, u níž se odehraje poslední večeře a finále. Nevyzpytatelná hostitelka všem vyrazí dech. Není to ale její menu, co soupeře dostane do kolen. Čím hosty totálně odbourá tato vedoucí lokální herny? I když její pěkně vypečená česká káča by také mohla zabodovat. Porazí ambiciózní soupeře rázná podnikatelka z podhůří Orlických hor?

Zdroj: Prostřeno TV Prima http://www.iprima.cz/prostreno/priste-uvidite/vychodocesi-nasadi-vysokou-latku

loading...

19 comments to Prostřeno nové díly – týden od 23.08.2010 do 27.08.2010

 • hanazverkova

  Štěpáne ,až pujdeš zase někdy do té krásné kaple.Tak ti přeji, aby tě Ježíš z kříže nakopnul do (…) a vyhodil ven.

  • Všem aktivním uživatelům děkujeme za příspěvky. Zdržte se však, prosím, vulgárních výrazů a osobních útoků. Portál slouží hlavně ke komentování a vylepšování receptů. Děkujeme

 • Karel

  To hodnocení je šaškárna , protože kdo jak živ viděl aby se soutěžící mezi sebou hodnotili ,to je jasný že vždycky se najde někdo, kdo chce za jakoukoliv cenu vyhrát a tak zvoli tu taktiku kterou teď po 2x viděl na tom vaření. Měla by hodnotit nezávisla osoba. Karel

 • Ivča

  Plně souhlasím s předchozími názory a TV Prima by mohla alespoň cenu útěchy dát Honzíkovi,protože si to opravdu zasloužil,jinak jsem ještě chtěla k opakovaným dílům dopoledne,zde byl Petr,který je vyučený kuchař-číšník a takové by televize do soutěže také neměla řadit,není to fér k amatérům,…režisér by se měl nad vším zamyslet,aby neztratil sledovanost diváků,….

 • Mario

  Tento článek jsem poslal na adresu Prima family, aby znali názor diváků. Pokud se chcete připojit napiště vaše postřehy a názory.
  —————————————————————
  Važená redakce Prima family
  Myslim že také sledujete pořad vaření a dáte mně za pravdu, po tomto tydnu, jak se zachoval v hodnocení Štěpán, že by stálo za úvahu změnit hodnocení a nejmenší počet bodů nepočitat a přidat třeba desetinové hodnocení, (5,3) (5,4) (5,5) (6,1) a.t.d .,něco podobného jako v krasobruslení, tíim se zabraní aby se neopakovalo co bylo v tomto tydnu. míla

 • Miljal

  Naprosto souhlasím sw všemi diskutujícími. Nejsem sama, komu ten zmetek Štěpán pořad znechutil. A to, že by se kvůli těmto rádoby soutěžícím měla změnit pravidla je do nebe volající požadavek. Jinak bude ubývat diváků.

 • Naprosto souhlasím co píší předchozí. Šěpán asi byl, je a bude velký podrazák, který myslí jen na seb a neumí se smířit s tím, že může být taky někdo lepší než je on sám. Nevím jak mohl shodit snahu Honzíka (třeba ta jeho vánočka a pod), co nám předvedl, at se podívá zpět a srovná jeho večer a večer s Honzou.

 • Anna

  Naprosto souhlasím s tím,co tu bylo napsáno.Ráda bych viděla vždy v nějakém „dodatkovém sestřihu“,co na to bodování a chování ostatních spolu stolovníků říkají soutěžící,když se zhlédnou v televizi a vidí vše jak probíhalo na vlastní oči.A nebo by možná bylo fér po odkrytí výhry všem rovnou říci jako kdo hlasoval a mohli jsme vidět okamžité reakce…potom by se možná mnozí chytili za nos a byli by férovější.

 • Hanka M.

  Zase další zmetek z pořadu Prostřeno.Nechápu kde se takoví lidé berou.Ať se zadáví s těmi penězi.Fandila jsem Honzíkovi,který by si tu výhru za svůj výkon zasloužil,a Štěpáne ty se styď za svoji hamižnost.Kdybych tě někde potkala tak tě praštím.

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


sedm − 6 =


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.