reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Prostřeno týden od 9.4.2012 do 13.4.2012

Pondělí Prostřeno 9.4.2012 – Ivana

Úterý Prostřeno 10.4.2012 – Soňa

Středa Prostřeno 11.4.2012 – Šárka

Čtvrtek Prostřeno 12.4.2012 – Radek

Pátek Prostřeno 13.4.2012 – Priska

 

loading...

11 comments to Prostřeno týden od 9.4.2012 do 13.4.2012

 • vlasta

  potřebovala bych recept na mexické vlny ze dne 7.5.2012 s dopoledního vysílání

 • Pro vyhledání receptu vyzkoušejte vyhledávání, někdy stačí jen část názvu či suroviny, se kterými se pracuje. Můžete zde i zkusit zanechat dotaz přímo na ten recept a někdo určitě odpoví :)

 • Sasa

  dobry den,na ktery strankach mate recepty z poradu Prostreno v rannich hodinach.Moje maminka by chtela jeden recept z ranniho vysilani,ale nemohu nikde tato vysilani najit.Dekuji za radu.Sasa

 • Nováková

  Dobrý den,
  každý večer sleduji pořad „Prostřeno“ a hned druhý den si recepty tisknu. Bohužel již od minulého týdne recepty ze dne 12.4. a 13.4.2012 nejsou aktivní a tudíž nejdou vytisknout. Chtěla jsem se zeptat zda to nepůjde vůbec a nebo zda-li se vyskytla nějaká chyba pouze z Vaší strany.
  Děkuji Vám za odpověď.
  Nováková

 • sedmikraska

  Dobrý den, nemůžu se dostat na recepty ze dne 12. a 13.4. 2012 – zdřejmě se tam ještě nepřidaly … děkuji

 • Marie

  Dobrý den všem,já se opakuji, již jednou jsem partu lidiček ze začátku února kritizovala, ale jsou tu různé názory,mne by zajímalo jestli tato reality show má přesně daný scénář. Prostě jedou jako herci podle scénáře a každý z účinkujících má svojí roli- hodný,zlý,šikovný, nešikovný??????? Nevíte to prosím někdo ???? Jinak to snad ani není možné, snad nejsme národ takových závistivců.
  Já se moc na různé relity show nedívám, ale když něco zkouknu tak mne obchází hrůza z úrovně účinkujících a tak doufám že je to divadlo pro naše pobavení a ne test národa.

 • Miljal

  No, myslím, že ještě jednu takovou „pětici“ předhodit televizním divákům, tak tento pořad budou muset pro malou sledovanost zrušit.
  Ostatně i patetický projev moderátorů – zvláště paní Bouškové – je už opravdu trapný.

 • Milly-1

  těším se na příští týden…..bude se hodnotit opravdu jen vaření?????

 • Milly-1

  Někdy se mě podaří sledovat podvečerní Prostřeno a souhlasím s Milenou,že tato pětice se „vyznamenala“,snad Soňa se držela zpátky.

 • Milena

  Sleduji Váš pořad od jeho prvního dílu. Taky se mě někdy něco nelíbilo na účastnících, ale to co předvedla tato partička, tak s tím jsem se ještě snad nesetkala. Bylo mě úpřímně té nejstarší z nich líto. To byla přehlídka nenávisti, falše a závisti. A to si myslím že nemá s vařením nic společného.
  Je to smutné že i takové lidi žijí mezi námi.

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


5 − = dva


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.