reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Čápi s mákem

Videa a komentáře k jednotlivým dílům pořadu Čápi s mákem máte možnost navštívit na následujících odkazech:

Čápi s mákem – díl 5

Čápi s mákem – díl 4

Čápi s mákem – díl 3

Čápi s mákem – díl 2

Čápi s mákem – díl 1

reklamní sdělení
Pro úpravu zeleniny a masa jsou nejlepší keramické nože. Máme pro Vás velký výběr.

„Největší česko-slovenská kulinářská show! 5 mezinárodních celebrit se mezi sebou utká o výhru 250 000 korun! Rozhodnutí, kdo se nejlépe svého úkolu zhostil, bude záležet nejen na tajném arbitrovi. Vyhrát může jen jeden a výhra čtvrt milionu korun poputuje na charitu (Premiéra)

Pojďte se s námi podívat na neobvyklou a hlavně zábavnou inspekci do domovů, a především kuchyní českých a slovenských celebrit. Jak doma vaří ti, jejichž osudy plní titulní stránky novin v obou našich zemích? Náš pořad ale zdaleka nebude jen o vaření – když se sejde tahle partička, rozhodně se budou dít velké věci! Poprvé se setkají na obrazovkách Televize Prima a TV JOJ již v pondělí 30. srpna. Čápi s mákem – to je kombinace chutí, jaká tu ještě nebyla!

Kuchařskou show, jaká tady ještě nebyla, nezastaví žádné hranice. Pětice celebrit se utká v souboji nejen kulinářském – zvítězí ten, kdo dokáže nejlépe pobavit, zaujmout svým bydlením a zároveň nejlépe nasytí a uctí ostatní. Nehraje se jen o osobní čest, v sázce je 250 000 korun! Výhra však není určena k dalšímu zvelebování VIP domácností, ale pomůže dobré věci. Výherce sám určí, na kterou charitativní akci jeho výhra poputuje.

Kdo bude tedy nejlepší? Nejkontroverznější současná zpěvačka a kdysi princezna československého popu Iveta Bartošová? Nebo nejdrzejší modelka, která se dokázala prosadit, přestože nemá míry 90–60–90, a o které se hovoří jako o české Paris Hilton? A nebo se jako nejlepší hostitelka ukáže kontroverzní slovenská moderátorka a podnikatelka Nora Mojsejová? Jak tato navenek silná žena zvládne natáčení bez svého manžela Braňa? Odzbrojí diváky Dolly Buster svou upřímností, jež jí ve finále třeba přinese i vítězství? Pomůže jí to, že zvítězila v několika světových kuchařských show? Co do této svérázné kuchařské celebrity show přivádí Slovenku žijící v Německu, které nechybí smysl pro humor ani osobní kouzlo? Ukáže se, že Eva Máziková lépe zpívá, nebo se pustí i do vaření? Jak obstojí jako hostitelé Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek? Zjistíme, kdo u nich vládne v kuchyni? A jak se bude mezi tolika celebritami cítit Lída Žamberyová, kterou si diváci jistě pamatují z oblíbeného pořadu Prostřeno!?

Zní to nemožně, ale to všechno se stane, když pětice českých a slovenských celebrit vzájemně vtrhne do svých obýváků a utká se v bitvě o 250 000 Kč! Kdo bude nejzábavnější, kdo nejspolehlivější, kdo odpadne po prvním kole? Kdo to v kuchyni totálně nezvládne? Výhru vítězi předá člověk nejpovolanější – obávaný a respektovaný šéf Zdeněk Pohlreich.

A zjistí diváci, co to vlastně jsou ti čápi s mákem? Sledujte nejlepší česko–slovenskou kuchařskou show Čápi s mákem již v pondělí 30. 8. od 20.00 na obrazovkách Televize Prima a také TV JOJ.“

Zdroj: TV Prima http://www.iprima.cz/porady/capi-s-makem

loading...

33 comments to Čápi s mákem

 • Hanka

  Z tohoto pořadu jsem viděla málo, ale i tak mi to stačilo. Bartošová perlí, prý celebrita, možná kdysi mohla být, když ještě jako mladá holka začala zpívat se Sepéšim, ale teď – ženská co se neumí chovat a přetvařuje se, je to pro ní reklama, ale ubohá

 • Míša

  Nechápu Primu,proč pani Lídu dala už do třetího pořadu.V prostřeno její jídlo nikdo nejedl a tady má někoho hodnotit?Jí jenom ztrapňujete,využíváte toho,že potřebuje peníze a místo,aby to byla zábava,je to ubohý a trapný.Celebrity se snažíte prezentovat jako neschopný fuchtle a ženy z lidu jak ubohý primitivky.

 • Darina

  Viděla jsem pouze jeden díl ( včerejší ).Bartošová je trapná až to bolí … S tím doutníčkem u vaření byla navíc ještě odporná. Stejně je mi zle z toho, jaké dámy jsou v téhle republice považovány za celebrity … Bože, jak hluboko jsme klesli :o ((

 • Lenka

  Nechápu za co dostala paní Bartošová tolik bodů, snad by se měla hodnotit i příprava jídla a té se ona evidentně příliš neúčastnila. Díky tomuto pořadu jsem se ujistila, že tato dáma by měla zmizet z obrazovky a uvědomit si,že má syna. To co předvádí je ubohé a trapné.

 • Jirasek Bob

  Na pořadu bylo vidět,že vítěz byl předem stanoven.Bartošová nevařila,jen vykuřovala naznačovala vaření,bez pomocníků je nula.Polepšená alkoholička přeci NEPIJE.Při vaření kouřit?Pohlraita na ní.Skrytá reklama je v tomto pořadu pro Bartošovou povolena.Je neupřímná,všiměte si při polibcích na přivítanou.Paní Máziková to vystihla dobře,ale její hlasování bylo určitě ovlivněné.

  • Před chvílí jsem dodíval na včerejší díl s „princeznou“. Nezbývá mi nic jiného než souhlasit s Bobem a Zuzanou. Vypadá to na dobře zaplacenou reklamu, uvidíme, co přinesou dva poslední díly.

 • Zuzana

  Dobrý den,chtěla jsem se jen zeptat, na jednu věc. To může mít při vaření pomocníky ?Tak jako včera paní Bartošová ?Po zhlédnutí včerejšího dílu (Bartošová)jsem úplně změnila názor na paní Bartošovou(na negativní), Vážně jsem jí věřila, ale včera , to co předváděla(pořád pochlebky , jak má kolem sebe skvělé lidi, pomluvy na exmanžela)tak mě z ní bylo na nic . Jo a jako léčená alkoholička, by přeci neměla ani hlt, a jak tam říkala paní Lida, že když si dá tak je veselejší.

  • kadlos

   holt od tohoto týdne se pí. Bartošová prezentovala jako dokonalá pipina… A divím se ostatním,(hlavně dvojici Belohorcová-Hájek) že se takové trapárny zůčastňují

 • njanja

  Pre Honza:
  recepty najdes na stranke http://www.iprima.cz/porady/capi-s-makem

  tiez som ich hladala, lebo niektore jedla ma zaujali :-)

 • Dana

  Mám jednu velkou připomínku k pořadu Čápi s mákem. Kde jste vykopali tu přiblblou Lídu, která měla spoustu připomínek v pořadu Prostřeno kdy se jí nelíbilo, resp. nechutnalo,jak vařili její kolegové. Nevím, čím si zasloužila být přítomna u tohoro pořadu.
  Děkuji za pochopení
  S pozdravem Dana Hudlická

 • josef

  čapi s mákem znamená, na slovensku velmi oblíbené „posláni do háje“ – „ale p..u s mákem“, jen u prvního slova byla použitá přesmyčka

 • POkud se někomu podařilo zaregistrovat recepty z pořadu Čápis mákem, prosím, hoďte je sem. Nějak jsem neměl náladu si to zapisovat, co tam všecko vaří. díky

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


1 × pět =


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.