reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

Poslední tip, trik či komentář

reklama

 

Čápi s mákem

Videa a komentáře k jednotlivým dílům pořadu Čápi s mákem máte možnost navštívit na následujících odkazech:

Čápi s mákem – díl 5

Čápi s mákem – díl 4

Čápi s mákem – díl 3

Čápi s mákem – díl 2

Čápi s mákem – díl 1

reklamní sdělení
Pro úpravu zeleniny a masa jsou nejlepší keramické nože. Máme pro Vás velký výběr.

„Největší česko-slovenská kulinářská show! 5 mezinárodních celebrit se mezi sebou utká o výhru 250 000 korun! Rozhodnutí, kdo se nejlépe svého úkolu zhostil, bude záležet nejen na tajném arbitrovi. Vyhrát může jen jeden a výhra čtvrt milionu korun poputuje na charitu (Premiéra)

Pojďte se s námi podívat na neobvyklou a hlavně zábavnou inspekci do domovů, a především kuchyní českých a slovenských celebrit. Jak doma vaří ti, jejichž osudy plní titulní stránky novin v obou našich zemích? Náš pořad ale zdaleka nebude jen o vaření – když se sejde tahle partička, rozhodně se budou dít velké věci! Poprvé se setkají na obrazovkách Televize Prima a TV JOJ již v pondělí 30. srpna. Čápi s mákem – to je kombinace chutí, jaká tu ještě nebyla!

Kuchařskou show, jaká tady ještě nebyla, nezastaví žádné hranice. Pětice celebrit se utká v souboji nejen kulinářském – zvítězí ten, kdo dokáže nejlépe pobavit, zaujmout svým bydlením a zároveň nejlépe nasytí a uctí ostatní. Nehraje se jen o osobní čest, v sázce je 250 000 korun! Výhra však není určena k dalšímu zvelebování VIP domácností, ale pomůže dobré věci. Výherce sám určí, na kterou charitativní akci jeho výhra poputuje.

Kdo bude tedy nejlepší? Nejkontroverznější současná zpěvačka a kdysi princezna československého popu Iveta Bartošová? Nebo nejdrzejší modelka, která se dokázala prosadit, přestože nemá míry 90–60–90, a o které se hovoří jako o české Paris Hilton? A nebo se jako nejlepší hostitelka ukáže kontroverzní slovenská moderátorka a podnikatelka Nora Mojsejová? Jak tato navenek silná žena zvládne natáčení bez svého manžela Braňa? Odzbrojí diváky Dolly Buster svou upřímností, jež jí ve finále třeba přinese i vítězství? Pomůže jí to, že zvítězila v několika světových kuchařských show? Co do této svérázné kuchařské celebrity show přivádí Slovenku žijící v Německu, které nechybí smysl pro humor ani osobní kouzlo? Ukáže se, že Eva Máziková lépe zpívá, nebo se pustí i do vaření? Jak obstojí jako hostitelé Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek? Zjistíme, kdo u nich vládne v kuchyni? A jak se bude mezi tolika celebritami cítit Lída Žamberyová, kterou si diváci jistě pamatují z oblíbeného pořadu Prostřeno!?

Zní to nemožně, ale to všechno se stane, když pětice českých a slovenských celebrit vzájemně vtrhne do svých obýváků a utká se v bitvě o 250 000 Kč! Kdo bude nejzábavnější, kdo nejspolehlivější, kdo odpadne po prvním kole? Kdo to v kuchyni totálně nezvládne? Výhru vítězi předá člověk nejpovolanější – obávaný a respektovaný šéf Zdeněk Pohlreich.

A zjistí diváci, co to vlastně jsou ti čápi s mákem? Sledujte nejlepší česko–slovenskou kuchařskou show Čápi s mákem již v pondělí 30. 8. od 20.00 na obrazovkách Televize Prima a také TV JOJ.“

Zdroj: TV Prima http://www.iprima.cz/porady/capi-s-makem

loading...

33 comments to Čápi s mákem

 • Věra

  Ještě jsem chtěla podotknout, že nejlepší ze všech byla Agáta Hanychová, kterou jsem do teď považovala za rozmazlenou holčičku, ale ukázala že na svůj věk umí dobře vařit a postarat se i o hosty . A SAMA!!!!!! A určitě toho za den stihne daleko víc než Bartošová a pořád o tom nemluví.

 • Věra

  Ještě jsem chtěla podotknout,že nejepší ze všech byla Agáta Hanychová,kterou jsem do teď považovala jen za rozmazlenou holčičku, ale ukázala,že umí i vařit a postarat se o hosty. SAMA !!!! I když to bylo jednoduché jídlo, tak na to jak je mladá, klobouk dolů. Určitě toho za den stihne daleko víc než Bartošová a nemusela o tom pořád mluvit.

 • Petra

  Divim,že se Bartošovou z pořadu nevyřadili věčně chodila pozde a je to od ni nevhodné. Hlavně se ukazala ,že je opravdu nespolehlivý člověk a udělala si super vizitku jak je blbá a naivni. Opravdu by se sebou měla něco dělat. Jak pomlouvala bordel v kuchyni, to bylo ubohe, Ze nevařila ve vlastnim ubožačka. A penize si ona nezasloužila vyhrat nevarila sama nic vse za ni delali jeji lidi nechutne hnusne Iveto styde se.

 • Věra

  Pořad „Čápi s mákem“ je snad to nejhorší, co jsem kdy na primě viděla. Za prvé těch pořadů s vařením je tolik, že už by to snad mohlo stačit. Např. prostřeno,Babicovy dobroty, s Italem v kuchyni, kluci v akci, ano šéfe,2x za den ještě s Hrubešovou atd… Tohle ale byl vrchol blbosti, zvlášť když tam byla nechutná Iveta Bartošová. Málem jsem dostala z toho jejího chování cukrovku jak byla falešně přeslazená. Ale to asi byl záměr ji tam nastrčit, protože všichni byli zvědaví jak asi bude vařit. Neuvařila nic, jen se producírovala v odporném hábitu který ji dělal ještě tlustší než je. Tvrdila v posledním díle jak je přírodní (ha,ha,ha) ,tak by mě zajímalo co asi se synem jedí přírodního, že vypadají jak vypadají. Asi přírodní hamburgry, nebo hranolky. Kdyby jedla zeleninu,bude štíhlá. Ale reklamu si udělala. Jak se říká špatná reklama taky reklama.

 • Andrea

  Dobrý den, chci se jen zeptat, zda kuchařská soutěž Čápi s mákem bude pokračovat na Primě i další týden s jinými celebritami, nebo už skončila v pátek 3.9.2010.

  Děkuji,přeji hezký den!

 • Bobo

  Na tenhle pořad jsem se původně dívat nechtěla, ale rozkoukal ho přítel a musela jsem to dokoukat do konce. Překvapila mě Hanychová, není tak úděsná, jak jí prezentují jinde. Zuzka je hodně milá, jen nevím proč tam byl večně ten její přítel? A BArtoška, no o té jsem si myslela, že je tupá, ale že je tak tupá, to jsem fakt zírala. Měl by jí mněkdo doporučit psychiatra na deeelšííí dobu. Máziková mě pobavila a Dolly je nemastné neslané nic.

 • Alča

  No, tak paní Eva a úžasná Dolly byly jediné akční, na koho se dalo dívat. Eva je upřímná a řekla vše, co si normální člověk myslel taky… Zuzanka s Vlastou mile překvapili, to samé i Agáta, ale Iveta???? No takové divadlo jsem dlouho neviděla… Eva měla pravdu v tom, že to vzala jako jednu velkou reklamu, a nechapu, jak může kritizovat něčí kuchyň, když sama v té „cizí“ měla lidi, kteří pracovali za ní.. Ani to kuře neuměla obrat, a to cigáro, to byl vrchol všeho… Takže, pane Řího, v Ivetě umí číst teď každý… Ubohá chudinka, které manžel, jehož jméno nemůže ani vyslovit, rozprodává věci? HAHA… Spíš si myslím, že tam měla čurbes, proto šla raději k pravničce… Ani ne ke kamaradce… Takže o čem toto svědčí????

 • radomíra Cernocká

  strašné, Iveta je trapná,trapná,trapná, sama by bez svých pomocníků neuvařila nic., s doutníkem v puse a dovolí si takovou kritiku, vyčuraná.. dala málo bodů a pak dojemně plakala, chudinka malá alkoholička,..proč ji vůbec někdo dovolí vlézt na obrazovku, dodívala jsem se dokonce., jestli jí to někdo vpálí., ale byli ještě hodně slušní….

  • Alucha

   Narosto souhlasím!!! Ale hlavně, že nás má Bartošová všechny tak strašně ráda, že? Určitě něco bere.

 • IVAN RIHA

  nechapu jak madam Mazikova muze rict,ze cte v Ivete bartosove jek v knize kdyz zije v Nemecku ci v ktere prdeli,pani Mazikova je zakomplexovana stara …. vubec nechapu kde ji Prima vyhrabala,kravu slovenskou

 • Boňa

  To,co nám předvedla paní Bartošová opravdu nemá obdoby. Neukázala ani svůj dům,ani svou kuchyň,prostě nic,co mělo být a bylo slibováno v pořadu.Pokrmy,prostírání a vůbec vše vykonával za ni její manažerský tým…Jo paní Bartošová nám přece jen něco předvedla. Předvedla, že umí při dohlížení na chystání jídla kouřit doutníček a také nám předvedla svůj nalakovaný palec v polévce (opravdu nechutné – tak mě napadlo,zda zná polévkovou mísu)a jako vždy předvedla jako jediná v pořadu svou nespolehlivost.Její neustálé hořekování, jak moc pracuje a kolik má práce,pochlebování a neustálé objímání přítomných působilo na diváka opravdu hodně trapně…Hrůza, děs, ubohost,bohužel tím si asi reklamu neudělala, naopak… Jo jestli snad vyhraje (výhra byla předem domluvena), tak už divák zřejmě nikdy podobný pořad sledovat nebude…

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


3 − = jedna


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.