reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

Poslední tip, trik či komentář

reklama

 

Čápi s mákem

Videa a komentáře k jednotlivým dílům pořadu Čápi s mákem máte možnost navštívit na následujících odkazech:

Čápi s mákem – díl 5

Čápi s mákem – díl 4

Čápi s mákem – díl 3

Čápi s mákem – díl 2

Čápi s mákem – díl 1

reklamní sdělení
Pro úpravu zeleniny a masa jsou nejlepší keramické nože. Máme pro Vás velký výběr.

„Největší česko-slovenská kulinářská show! 5 mezinárodních celebrit se mezi sebou utká o výhru 250 000 korun! Rozhodnutí, kdo se nejlépe svého úkolu zhostil, bude záležet nejen na tajném arbitrovi. Vyhrát může jen jeden a výhra čtvrt milionu korun poputuje na charitu (Premiéra)

Pojďte se s námi podívat na neobvyklou a hlavně zábavnou inspekci do domovů, a především kuchyní českých a slovenských celebrit. Jak doma vaří ti, jejichž osudy plní titulní stránky novin v obou našich zemích? Náš pořad ale zdaleka nebude jen o vaření – když se sejde tahle partička, rozhodně se budou dít velké věci! Poprvé se setkají na obrazovkách Televize Prima a TV JOJ již v pondělí 30. srpna. Čápi s mákem – to je kombinace chutí, jaká tu ještě nebyla!

Kuchařskou show, jaká tady ještě nebyla, nezastaví žádné hranice. Pětice celebrit se utká v souboji nejen kulinářském – zvítězí ten, kdo dokáže nejlépe pobavit, zaujmout svým bydlením a zároveň nejlépe nasytí a uctí ostatní. Nehraje se jen o osobní čest, v sázce je 250 000 korun! Výhra však není určena k dalšímu zvelebování VIP domácností, ale pomůže dobré věci. Výherce sám určí, na kterou charitativní akci jeho výhra poputuje.

Kdo bude tedy nejlepší? Nejkontroverznější současná zpěvačka a kdysi princezna československého popu Iveta Bartošová? Nebo nejdrzejší modelka, která se dokázala prosadit, přestože nemá míry 90–60–90, a o které se hovoří jako o české Paris Hilton? A nebo se jako nejlepší hostitelka ukáže kontroverzní slovenská moderátorka a podnikatelka Nora Mojsejová? Jak tato navenek silná žena zvládne natáčení bez svého manžela Braňa? Odzbrojí diváky Dolly Buster svou upřímností, jež jí ve finále třeba přinese i vítězství? Pomůže jí to, že zvítězila v několika světových kuchařských show? Co do této svérázné kuchařské celebrity show přivádí Slovenku žijící v Německu, které nechybí smysl pro humor ani osobní kouzlo? Ukáže se, že Eva Máziková lépe zpívá, nebo se pustí i do vaření? Jak obstojí jako hostitelé Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek? Zjistíme, kdo u nich vládne v kuchyni? A jak se bude mezi tolika celebritami cítit Lída Žamberyová, kterou si diváci jistě pamatují z oblíbeného pořadu Prostřeno!?

Zní to nemožně, ale to všechno se stane, když pětice českých a slovenských celebrit vzájemně vtrhne do svých obýváků a utká se v bitvě o 250 000 Kč! Kdo bude nejzábavnější, kdo nejspolehlivější, kdo odpadne po prvním kole? Kdo to v kuchyni totálně nezvládne? Výhru vítězi předá člověk nejpovolanější – obávaný a respektovaný šéf Zdeněk Pohlreich.

A zjistí diváci, co to vlastně jsou ti čápi s mákem? Sledujte nejlepší česko–slovenskou kuchařskou show Čápi s mákem již v pondělí 30. 8. od 20.00 na obrazovkách Televize Prima a také TV JOJ.“

Zdroj: TV Prima http://www.iprima.cz/porady/capi-s-makem

loading...

33 comments to Čápi s mákem

 • Dagmar

  Terčem pomluv a útoků zakomplexovaných chudáků byl někdy v životě kdekdo z nás,já osobně nečtu bulvár,mám vlastní rozum a nedám na „jedna paní povídala“,ale v případě Ivety Bartošové jde o „týden trapna“.Jinak se to nedá popsat.Chtěla si udělat skvělou reklamu,místo toho koněčně všechny přesvědčila o tom,že je psychicky nemocná a šance na návrat jsou utopií.Nikdo by ji tady nehodnotil,kdyby se nepředváděla sama v pořadu,kde byla omylem.Je mi jí líto.Dagmar.

 • pramínka

  PS: nicméně komentář pani Nory je k předešlému velice pravdivý a výstižný, najdete ho na:
  http://www.stream.cz/video/512727-capi-s-makem-skandalni-dohra-plna-urazek-cast1

  http://www.stream.cz/video/512761-capi-s-makem-dohra-cast-2

 • pramínka

  No jo,hezky se kritizuje chování druhých.Na náš život máme vliv nejen my,ale i okolí.Nevím,kolik z vás kritiků si prošlo rozvodem a dalšími šílenostmi,které má Iveta Bartošová za sebou. Tím ji neobhajuji,ale ani neodsuzuji.Rozvod je veliký nápor na psychiku-to vím z vlastní zkušenosti,tedy z tohoto pohledu to Iveta Bartošová zvládla hodně dobře a to právě díky velkému přesunu k pozitivnímu myšlení.Doufám,že postupně vše zvládne a nebude tu přeslazenost potřebovat.
  Všichni tu ovšem křičíte,že Bartošová měla pomocníky.
  Popravdě sama v kuchyni vařila bez pomoci jen paní Nora Mojsejová a Agáta Hanychová,z čeho pani Nora zvolila dost na přípravu náročné jídlo.Ohledně soutěže nebylo jasné,zda jde jen o to nakrmit a pobavit návštěvu, nebo zda jde o kulinářské umění,ani zda je možné mít pomocníky.Tedy Belohorcová vařila s manželem, Bartošová s právničkou a „celebrity“ Dolly a Eva Máziková společně a taky mimo svou domácnost, která že by byla od Prahy dál než Košice?
  V průběhu celého pořadu jsem nepostřehla žádnou bližší informaci o pani Mázikové,co krom toho,že se vdala do Německa a kdysi byla slovenskou zpěvačkou,co nyní dělá a čím se řadí mezi celebrity.V každém záběru ji ovšem jdou z pusy samé kritiky,ale sama nic valného nepředvedla.Jako slovenská zpěvačka mně taky nikdy neoslovila, hlas nic-moc a projev hrozný,všichni jsme se v Bratislavě těšili, že zmizela do Německa.
  Pani Nora i Agáta jako program předvedly módní přehlídku svých kolekcí a to všichni přijali v pohodě,bez napadnutí z reklamy.Naopak Bartošovou Máziková opakovaně pomlouvá,že si dělá reklamu zazpíváním písničky a rozdání CD,jako dárek.
  Tedy můj pocit z pořadu je, že jsem poznala Agátu Hanychovou v lepším světle,stejně tak stále „slovensky mluvící“ „českou moderátorku“ Belohorcovou,že je milá holka-co se dosud nedalo poznat,dále, že Bartošová se snaží co nejlépe zvládnout blbé období svého života a znovu se živit svým hezkým hlasem.
  Ráda jsem viděla dům paní Nory,škoda,že se jasně nestanovily a nedodržovaly pravidla pro štáb před jeho vpuštěním do domu,ale tak dalece opět divák nebyl informován,tedy nám jen byla ukázaná exploze pani Nory.
  No a závěrem mně potěšilo,že to co navařily dvě „hvězdy“ z Německa ostatní snědli a celkem jim chutnalo.Faktem je,že jídlo před úpravou se válelo v igelitkách na zemi pod nohama.
  To,co mi na tomto pořadu vadilo,byla jeho negativní reklama,která se vyskytovala na webu ještě před vysíláním,kde se stále útočilo na Ivetu Bartošovou.
  Obyčejní lidé,kteří tu kritizují a stejně tak všichni novináři,kteří se umí živit jen útoky a pomluvami a jen hledají špínu, neznají tu druhou stranu – být špiněn a pronásledován, nemít soukromí a vlastní prostor – už to je na zhroucení.Ano Bartošová byla skvělá zpěvačka a pak si život hodně zkazila. Je těžké znovu se dostat na stejnou pozici,ale byla by škoda,kdyby se jí to nepovedlo,její hlas je nezaměnitelný a mně osobně chybí.
  Žijte všichni šťastně,ať nejste taky terčem kritiky…

 • zuzana

  Je s podivem,že soudy nechají nebohého Artura u maminky,když je jasné,že je nesvéprávná.Je mi ho líto a poslala bych ho šupem k otci.zuzana.

 • Zuzana

  Dobrý den, souhlasim s Vámi, že to měla vyhrát Agáta , byla opravdu dost dobrá, vše sama a hezky připravila, a má výborný smysl pro humor. Musím, říct, že mě moc překvapila, není opravdu žádná jednoduchá holčina na podpatkách, jde vidět, že jde jí asi o to , aby prostě provokovala :-) )No ostatní účastníci také dobrý, Doly ? jo šla , ale paní Bartošová , hmm, tak tu ani nebudu hodnotit…. je mi jí docela líto..jde pěkně dole.

 • RENČA

  POŘAD BYL SUPR AŽ NA BARTOŠOVOU.HRAJE SI NA CHUDINKU KTERÁ SE ROZVÁDÍ,A PŘITOM VĚDĚLA CO SI BERE.JE STRAŠNÁ.JINAK TO NEMNĚLO CHYBU.

 • Zuzana

  Jednoznačně měla zvítězit Agáta Hanychová. Sama nakupovala,sama vařila, prostírala,zdobila s sama perfektní zábavu vymyslela a sehnala.
  Agáto jsi nejlepší.

 • Radka

  Pořad ČÁPI S MÁKEM byl zvláštní pořad. Nevím, jak je možné,že vyhrála paní Bartošová, když žádné kuchařské umění nepředvedla.Mohli jsme pouze konstatovat, že kouří doutník. Jinak je to prostoduchá holčička, která to podle mého názoru nemá v hlavě v pořádku a měla by se naučit slušnému chování. Zase se předvedla v pravém světle – pozdní příchody, nevhodné připomínky až hloupé. Myslím si, že vyhrát měla Agáta hanychová, protože ta opravdu předvedle,že vaří sama.

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


sedm − = 5


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.