reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Prostřeno nové díly týden od 30.08.2010 do 3.9.2010

Pondělí 30.8.2010 Prostřeno – Soňa

Úterý 31.8.2010 Prostřeno – Pavla

Středa 1.9.2010 Prostřeno – Hubert

Čtvrtek 2.9. Prostřeno – Petra

Pátek 3.9.2010 Prostřeno – Alina

Jihočeši jsou mladočeši, nejstarší účastnici je 35 let

A právě pětatřicetiletá Milada otevře jihočeský týden, jenž představí další tři ženy a jednoho muže, kteří se nebojí utkat se spolu v kuchyni i kolem stolu a navzájem pobavit nejen sebe, ale především diváky a divačky Televize Prima.

Milada bydlí v klidné čtvrti Českých Budějovic. První účastnici dalšího týdne pořadu Prostřeno! zato koluje v žilách horká krev. Je to rockerka, která kromě vaření miluje stadiony a haly, kde to pěkně duní. Jinak je to ale solidní finanční poradkyně a v pondělí se předvede též jako vášnivá kuchařka. Bude stačit její česko-italské menu na výhru 25 000 korun?

V úterý bude prostírat mladá svobodná maminka Gabriela z historického Tábora. Pracuje jako servírka a barmanka a vařit začala až po narození syna, i když základy jí předala maminka. Gabriela propadla náplním a večeři zahájí netradičním předkrmem. Pomohou jí větrníky plněné brynzou a maso plněné křepelčím vajíčkem k výhře 25 000 korun, která by se jí moc hodila?

Ve středu se na své hosty už moc těší Karel, jediný muž jihočeského týdne. I Karel je hudební fanoušek, učarovalo mu funky. Vaří moc rád, také má však hodně koníčků a náročné povolání, takže se ke sporáku nedostane tak často, jak by si přál. Snad si to vynahradí svým mužským menu, jemuž vévodí vepřové koleno. Získá mu jeho typicky česká večeře 25 000 korun?

Čtvrtek bude patřit Pavle z Větřní, která by jednou ráda pracovala s dětmi. Asi jí její tři kluci nestačí. Večeře začne zostra: špekáčky na černém pivu. Celá Pavlina rodina žije fotbalem a možná to bude ten správný výkop k výhře 25 000 korun.

A kdo nás čeká v pátečním finále? Kateřina z Dobré Vody, která se připravuje na manažerku v pohostinství. Protože chce pracovat v kavárně, nebude mít ke kulinářství daleko. A opravdu prý vaří každý den pro přítele i jeho dceru, když přijde na návštěvu. Celý týden završí její kachní prsíčka a moučník „skládané pokušení“. To by mohlo zahýbat bodovým skóre! Že by si právě Kateřina odnesla v pátek kýžených 25 000 korun?

Takže dobrou chuť a hodně spontánní zábavy již příští týden z jižních Čech.“

loading...

4 comments to Prostřeno nové díly týden od 30.08.2010 do 3.9.2010

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


3 − jedna =


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.