reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Prostřeno nové díly týden od 4.10.2010 do 8.10.2010

Pondělí Prostřeno 4.10.2010 Kristýna

Úterý Prostřeno 5.10.2010 Friedrich

Středa Prostřeno 6.10.2010 Jakub

Čtvrtek Prostřeno 7.10.2010 Jiří

Pátek Prostřeno 8.10.2010 Lubomír

„Že se muži na jihu Evropy rádi blýsknou jako kuchaři, je věc známá. Tento trend se pravděpodobně rozšířil až na jih naší republiky. Muži vytlačují ženy z kuchyně a vaří před kamerou čím dál raději. Asi už pochopili, že jejich šance na výhru nejsou malé.

Jak si jinak vysvětlit, že si na jižní Moravě zasoutěží hned čtyři příslušníci silného pohlaví? Jediná účastnice týdne, dvaadvacetiletá Kristýna, si musí připadat jak poupě mezi trním.

Na jedinou ženu jihomoravského týdne připadne pondělí. Jak se bude Kristýna cítit ve společnosti čtyř neznámých pánů? Vzhledem ke svému věku moc zkušeností s muži ani vařením ještě nemá. Možná uplatní své zkušenosti z letního tábora, kde dělá vedoucí. Vždyť chlapi jsou jak velcí kluci! Přítel ji považuje za luxusní kuchařku. Uvidíme, zda jí jednohubky, kačenka a štrúdl přihrají 25 000 korun.

Duch starého mocnářství nás ovane v úterý. Pan Friedrich je totiž český Vídeňák, který se vloni přestěhoval do Rajhradu. Jeho hlavním koníčkem je vaření a dobré jídlo vůbec. Jako hlavní chod zvolí proslavený vídeňský tafelspitz. Určitě ví, jak na to, a 25 000 korun by mohl vyhrát právě on.

Uprostřed týdne nám otevře dveře svého bytu kynolog Jakub. Vařit ho naučila babička z Ivančic. Soutěživý mladík se na žaludky soupeřů pokusí zaútočit perličkou na vinné redukci a dezertem ze švestek se záhadným názvem. Rád cestuje, takže třeba vyhraje 25 000 a další výlet bude na obzoru.

Čtvrteční hostitel Jiří žije v Rousínově, kde učí na střední škole dějepis a výtvarné umění. Z dalších múz si oblíbil hudbu, také ale chodí na dlouhé procházky, jezdí na kole a rád vaří pro hosty. Miluje svíčkovou, pro soupeře si ale naplánoval lehkou drůbež. Odvděčí se mu návštěva vysokým bodovým ohodnocením, aby na pěknou sumičku 25 000 korun dosáhl právě středoškolský profesor?

Páteční finále proběhne u provozního hotelu Lubomíra. Fandí sportu, čemuž se není co divit, protože žije v Drnovicích. Není to ale jen fotbal, čemu propadl. Rád se odreaguje s přáteli u vínka a dobrého jídla. I Lubomírovo menu vypadá slibně. Je v něm zajímavá zelenina i dost masa. Název jeho dezertu také zamotá soupeřům hlavu. Třeba bude chuť Lumírova moučníku tak opojná, že autorovi přihraje na poslední chvíli 25 000 korun!“

Zdroj: Prostřeno TV Prima http://www.iprima.cz/prostreno/priste-uvidite/jihomoravaci-se-za-zasteru-nestydi

loading...

1 comment to Prostřeno nové díly týden od 4.10.2010 do 8.10.2010

  • helena

    Zdravím,musím reagovat na slečnu Kristínu,která je šílená,hrozná a ještě ke všemu hrozně hloupá.Vadí mi ty její názory a kritiky,které jsou nevhodné a trapné.Sama toho moc nepředvedla,ale kritizovat druhé to jí jde opravdu náramně!!!!Sama vypadá,že je schopná sežrat úplně vše!!!
    Hlavně milá slečna by měla míti respekt před staršími a učit se od nich!!

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


8 + = patnáct


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.