reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Prostřeno od 2.5.2011 do 6.5.2011

Pondělí Prostřeno 2.5.2011 – Eva

Úterý Prostřeno 3.5.2011 – Petra

Středa Prostřeno 4.5.2011 – Jaroslava

Čtvrtek Prostřeno 5.5.2011 – Anna

Pátek Prostřeno 6.5.2011 – Tereza

loading...

20 comments to Prostřeno od 2.5.2011 do 6.5.2011

 • Zdena T.

  Prosím podívejte se jednou na slovenskou Markiza pořad bez servitky,jak se se chovají učinkující,stojí to zato, Zdena

 • jejej

  nejhorsi v tomto poradu byla anca kdyz jsem v jeji kuchyni videla kocku a psa bylo mi z toho na zvraceni a jakym spusobem patlala to jidlo spinava mrkev naramek na ruce sprosta jak dlazdic atd jinak prolhana a zakerna takovy cucak ze si zrovna dovolila nekoho posadit na hanbu co se tyce evy ta prime zvedla sledovanost o 100 procent mnela by dostat za to honorar

 • Andulka

  František a poznámka o IQ zůčastněných soutěžících. Františku všichni voliči jsou lidé a ti co nosí strojení od Větnamců, nemusí mít nízké IQ. Většinou jsou to pracující lidé v nižší dělnické třídě ale to není podstatné. Podstatné je to, že ve Vietnamských prodejnách potkávám i kravatáky a možná že jsou to zastupitelé naších obci, okresů, krajů. IQ se neměří podle šatů ale charakteru každého voliče.Cikán chodí vystrojený podle poslední mody a nepracuje, živí se z mozolů toho člověka s nízkým IQ, a o jeho charakteru se nebudeme vůbec bavit. Jsou to příživníci, paraziti.

 • Ivana

  Proč jste tu ožralou krávu Evu nevyřadili ze soutěže!!!!!!!!!!!! Byl to díky jí ubohý pořad a litovala jsem další soutěžící,které to musely snášet.Už více se na Váš pořad nebudu koukat!!!!!!!

 • Beruška

  Eva je fakt kráva!!!!!!!

 • Soňa

  Ty zbitku,když tu Evu tak žereš ,tak jsi asi stejná jako ona.To s těmi vránami,to opravdu sedí.

 • Jarmila

  obdivuji pani Jarku ja na moji povahu bych sni vyrazila dvere s Evou takovej cucak bude vyskakovat

 • František

  80% učinkujících v pořadu Prostřeno má nízké IQ. Jen mohu dodat, že i tento vzorek chodí k volbám, steně tak sedí v parlamentu a v senátu. Jistě si vzpomenete, jak v počátcích parlamentu tam seděli poslanci v kostkovaných flanelkách a mouratých svetrů od Tim ťongů. Většina tam sedí dodnes a výsledek…..

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


5 + jedna =


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.