reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Prostřeno týden od 30.1.2012 do 3.2.2012

Pondělí Prostřeno 30.1. Lenka

Úterý Prostřeno 1.2.  Sabina

Středa Prostřeno 2.2. Pavel

Čtvrtek Prostřeno 3.2. Dagmar

Pátek Prostřeno 4.2. Pavla

loading...

12 comments to Prostřeno týden od 30.1.2012 do 3.2.2012

  • Marie

    Dobrý den všem, jsou tu různé názory,ale mne by zajímalo jestli tato reality show má přesně daný scénář. Prostě jedou jako herci podle scénáře a každý z účinkujících má svojí roli- hodný,zlý,šikovný, nešikovný??????? Nevíte to prosím někdo ???? Jinak to snad ani není možné, snad nejsme národ takových bl..ů.
    Já se moc na různé relity show nedívám, ale když něco zkouknu tak mne obchází hrůza z úrovně účinkujících a tak doufám že je to divadlo pro naše pobavení a ne tast národa.

  • Jan

    Myslím, že dramaturg pořadu „Prostřeno“ by se měl vážně zamyslet na způsobu bodování aby nedocházelo k takovým excesům jaký včera předvedl Pavel. Začal to už Štěpán a od té doby se o totéž pokouší kdekdo. Takto pojaté bodování učí soutěžící jen k nefér přístupu a dosažení výhry za každou cenu. Možná to je divácky zajímavé, ale rozhodně je to vysoce nemorální. Doufám, že lidé z okolí těchto „vítězů“ jejich výhry náležitě ocení!

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


− jedna = 5


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.