reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

Poslední tip, trik či komentář

reklama

 

Prostřeno nové díly týden od 1.11.2010 do 5.11.2010

Pondělí Prostřeno 1.11.2010 – Lenka

Úterý Prostřeno 2.11.2010 – Markéta

Středa Prostřeno 3.11.2010 – Světla

Čtvrtek Prostřeno 4.11.2010 – Michal

Pátek Prostřeno 5.11.2010 – Ilona

loading...

7 comments to Prostřeno nové díly týden od 1.11.2010 do 5.11.2010

 • Irena Mostýnová

  Nejde mi otevřít receptář ze dne 5.11., prosím o radu, jak to napravit. Moc by mne zajímal recept na tatarák z lososa. Jinak pořad Prostřeno sleduji trvale, baví mne a ráda získávám dobré recepty na vaření a pečení. Také sleduji úpravu stolu, stolování. Trochu pro mne 7 nepochopitelné jsou “ představy“ soutěžících o bydlení soupeřů. Vadí mi, že soutěžící naprosto bezostyšně lezou do skříní. není to vůbec slušné- to není “ šmejdění“, to je lumpárna!

 • ivuš

  Byla jsem zvědavá na recepty z 5.11. a nějak to nefunguje, můžete to napravit? Děkuji.

 • Zdenka

  Vážení, včerá jsem pekla Eviččin koláč-dle vašeho receptu jsem měla mísu drobení a tak mě starou kuchařku napadlo, že tam musím dát ušlehané bílky a bylo to ono. Dnes 6.11. jsem si chtěla otisknout recepty ze včerejška, t.j.5.11.-p.Ilony ale to se mi nepodařilo najít-v tech receptech z min.týdne máte u všech dnů uveden datum 1.11. a to od pondělí až do pátku-moc si to zjednodušujete a těch chyb máte jako máku.

 • heda

  Už se hodně taktizuje,přece je to pořad o vaření!!!
  to se mi nelíbí.

 • eva

  Mladičká Markétko, Ty jsi pěkná podraznice. Michala téměř miluješ, vše co uvařil bylo božské, skvělé a bez chyby, ale penízky Ti učarovaly více, že?! Ty se ve světě nestratíš.

 • Ivan

  U receptů z 1.11. schází koláč,který paní Lenka dělala na závěr. Můžete jej doplnit. Děkuji

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


3 + = čtyři


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.