reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Prostřeno nové díly týden od 13.09.2010 do 17.09.2010

Pondělí Prostřeno 13.09.2010 – Marie

Úterý Prostřeno 14.09.2010 – Helena

Středa Prostřeno 15.09.2010 – Ctibor

Čtvrtek  Prostřeno 16.09.2010 – Zdena

Pátek Prostřeno 17.09.2010 – Dana

“ Po čtrnácti dnech se pořad Prostřeno! vrací do hlavního města, kde se sešla podobná sestava jako minule. Opět jsou to čtyři ženy a jediný muž, kteří se rozhodli pokusit se o výhru 25 000 korun a získat titul hostitele týdne.

Generační rozptyl je veliký. Na co se můžeme při prostírání v Praze těšit tentokrát?

V pondělí otevře dveře svého domova Marie, rozvedená matka tří dospělých synů. Co si pro hosty připravila tazatelka z call centra? Název jejího hlavního chodu zní záhadně – vesnické plátky. Marie miluje venkov a chodí ráda na houby, takže je možné, že půjde o nějakou kreaci ze zahrad a lesů. První den soutěže záleží více než jindy na tom, jak se podaří stmelit kolektiv a rozhýbat zábavu. Čím pobaví Marie hosty, aby jí dali maximální počet bodů?

V úterý se na hosty těší Helena s převážně vegetariánským menu inspirovaným Středním východem a Balkánem. Hodně cestovala a nejvíce kulinářských inspirací si přivezla z Thajska. Maminka na mateřské je zvyklá jíst mezinárodní kuchyni už proto, že její manžel je cizinec. Okouzlí exotické pokrmy soupeře natolik, že si Helena odnese 25 000 korun?

Střed soutěžního týdne patří Ctiborovi, podnikateli v oblasti biotechnologií. Kromě sportu miluje vaření a jeho soutěživý temperament mu zavelel připravit něco originálního a zábavného. Rád připravuje středomořskou kuchyni, ve středu se rozhodl nadchnout své hosty mix grilem. Pobaví Ctibor soupeře natolik, že si za výhru 25 000 korun konečně koupí vysněného kuchyňského robota pro profesionály?

Ve čtvrtek upeče kachní stehna v medovém závoji kartářka Zdena Regina. Její menu je natolik lákavé, že možná k získání výhry 25 000 korun ani nebude třeba vzývat nadpřirozené síly. Ovšem jen v případě, že se kachnička, hraběcí koláč a uzený jazyk v křenovém kabátku mamince devatenáctileté dcery povedou.

A nakonec uvaří Dana, nejstarší účastnice pražského týdne, která spoléhá na oblíbené kuřecí maso a vděčné palačinky. Dana není moc soutěživá, ale nechce dát košem vnukovi, který ji do pořadu Prostřeno! přihlásil. Je to velmi zručná a aktivní žena se spoustou koníčků, takže je klidně možné, že právě ona najde ve finále pod svým poklopem 25 000 korun a pojede do lázní, kam se s bolavým kotníkem už dlouho chystá.“ Zdroj Prostřeno TV Prima http://dobroty-recepty.cz/porady-o-vareni-a-receptech/prostreno-nove-dily/

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


šest + = 7


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.