reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

Poslední tip, trik či komentář

reklama

 

Prostřeno týden od 26.12.2011 do 30.12.2011

Pondělí Prostřeno 26.12.2011 – Michal

Úterý Prostřeno 27.12.2011 – Kateřina

Středa Prostřeno 28.12.2011 – Jaroslava

Čtvrtek Prostřeno 29.12.2011 – Jana

Pátek Prostřeno 30.12.2011 – Timea

 

loading...

4 comments to Prostřeno týden od 26.12.2011 do 30.12.2011

  • Laďka

    prostřeno sleduji celkem pravidelně a někdy se za soutěžící až stydím, jak se k sobě chovají – je to jedna velká hrůza….ovšem prostřeno z Austrálie to bylo přímo pohlazení po duši a to nemyslím jen co se týká vaření, ale, jak se k sobě soutěžící krásně chovali a užívali si každé setkání, byli prostě úúúžasní :-)

  • Souhlasím ,protože opravdu tyto díly byly nejlepší.Je vidět,že si lidé váží více jeden druhého.Doufám,že se na to dívala ta …. (nemám pro ni jméno) z minulého týdne,která se chovala jako by nebylo lepšího člověka než ji.Těmto soutěžícím přeji pevné zdraví a paní Janě stále neubývajícího humoru.

  • kahuda

    Tak to jsou první díly,které jsem dokoukal do konce.Kdyby byly všechny takové,tak se opravdu rád podívám i na další.Nemusím intrikány a zlé lidi z některých předchozích dílů.Jestli je to záměr produkce,tak pro mnohé diváky je to odrazující.Děkuji za ty Australské.Více takových!!!

  • Snitil

    Prostřeno sleduji pravidelně,ale tento týden z Australie byl nejlepší.Přístupem soutěžících,vstřícnosti a kamarádstvím.At se jim tam daří dobře a zažili jen seme hezke věci.

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


sedm − 2 =


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.