reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

Poslední tip, trik či komentář

reklama

 

Prostřeno od 2.6.2014 do 6.6.2014

Pondělí Prostřeno 2.6.2014 Kristýna

Úterý Prostřeno 3.6.2014 Olga

Středa Prostřeno 4.6.2014 Carmen

Čtvrtek Prostřeno 5.6.2014 Marek

Pátek Prostřeno 6.6.2014 Lenka

 

5 comments to Prostřeno od 2.6.2014 do 6.6.2014

 • Eva

  Souhlasím s paní Jiřinou!!Každý bydlí na co má.Doufám že jí dnes paní Lenka porazí!!

 • Eva

  Souhlasím s paní Jiřinou!! Každý bydlí na co má a jak se mu líbí.Doufám že jí paní Lenka dnes porazí!!

 • jarka

  Kdyby v PROSTŘENO byla vyhlášena soutěž o nejhoršího člověka, bezohledného,sebestředného a pomstychtivého,tak určitě vyhraje paní Olga :-( .
  Nesympatická a nepříjemná osoba,a navíc se okamžitě pomstila ze to, že byla Markem napomenuta za poznámky o opuštění stolu při delším čekání na jídlo.
  Největší bojovník a sympaťák, výborný kuchař je Marek, přeji mu hodně sil do budoucna a zdravíčko ať slouží aspoň jako teď hodně dlouho.
  A děkuji i Kristýně, která je milá, shovívavá a lidsky vzácná bytost, která navíc ocenila i obrovské úsilí Marka.
  Ostatní dámy též hodné,krom Olgy, ale nechaly se unést něčím naprosto v tomto případě nepodstatném – prostředí je oklamalo a zavedlo na jinou cestu hodnocení.

 • Z dnešního d36ílu jemě smutno.Ty ženské byly až na jednu naprosto ohavné!Jsou vážně tak ubohé že posuzují člověka podle toho jaký má dům,jestli má prachy.Nedokázali ocenit ůžasnou snahu s jakou Marek dnes vařil.Nejhorší z těch ženských je Olga,můžete ae stydět paní Olgo hrajete si na dámu ale chováte se hůř než ten největší ubožák,Myslím že si tu samotu plně zasloužíte.

 • Z dnešního dílu jemě smutno.Ty ženské byly až na jednu naprosto ohavné!Jsou vážně tak ubohé že posuzují člověka podle toho jaký má dům,jestli má prachy.Nedokázali ocenit ůžasnou snahu s jakou Marek dnes vařil.Nejhorší z těch ženských je Olga,můžete ae stydět paní Olgo hrajete si na dámu ale chováte se hůř než ten největší ubožák,Myslím že si tu samotu plně zasloužíte.

You must be logged in to post a comment.


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.