reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

Poslední tip, trik či komentář

reklama

 

TV Paprika

V průběhu léta se v naší online kuchařce začnou objevovat recepty z TV Paprika. Zajímají nás Vaše podněty a názory na pořady vysílané v této televizi. Můžete nám je zdělit níže v podobě komentáře.

Pořady TV Paprika (recepty zde):

Chuti monarchie

Čokoládový příběh

Gasztropuč

Italské pochoutky

Nahoře na hoře

Omeleta

Učíme se vařit

Upečme si něco

Vinařskou stezkou s vidličkou a nožem

Vládkyně kuchyně

Jen pro labužníky

„TV Paprika je tematická gastronomická televizní stanice, jejímž cílem je přispět k zachování a udržení kulinářských tradic vzniklých v oblasti středovýchodní Evropy, dále popularizace klasických hodnot české, slovenské a maďarské kuchyně, poskytování pravidelných informací o všech významných akcích a událostech gastronomického rázu, v neposlední řadě pak seznámení diváků s kuchyní národů žijících daleko za hranicemi našeho regionu. Vedle toho si tato televizní stanice vzala za úkol seznámit své diváky i s další neodmyslitelnou součástí stolování, kterou jsou nápoje, a představit historii a zvyky spojené s konzumací nejenom těch nejznámějších, ale také těch méně známých nápojů.

Cílovou diváckou skupinu televizní stanice TV Paprika tvoří vesměs diváci ve věkové kategorii nad 18 let (v užším slova smyslu: lidé ve věku 18-49 let, žijící ve městech), kteří jsou vnímaví vůči novinkám, dokáží ocenit gastronomické tradice, jsou otevřeni světu, ovšem vybírají si, co z toho světa přijmou za své. Naši diváci jsou patřičně orientováni na kvalitu, vyznačují se průměrnou věrností k určité značce, jsou nároční a přístupní inovacím, a to i na poli gastronomie.


Naším cílem je, aby si TV Paprika v roli média, které se gastronomické tematice věnuje v nejúplnějším možném měřítku, v krátké době získala zásadní vedoucí pozici v procesu formování názorů a patřičného ovlivňování nejenom celé početné obce zájemců o stolování a vaření, ale také odborných gastronomických a gourmetských kruhů.

Heslem TV Paprika je pohoda. Vysílané programy se vyznačují pozitivním pohledem na svět a díky svému přirozenému, nenásilnému přístupu a tomu, že poskytují důvěryhodné informace, umožňují strávit chvíle odpočinku aktivní formou. Záměrem stanice je zdůraznit uváděnými pořady skutečnost, že vaření nemusí být zákonitě pouze obyčejnou každodenní rutinou. Právě naopak, může to být zábavná činnost, působící pozitivně i na oblast mezilidských vztahů. TV Paprika poskytuje svým divákům praktické rady a návody, ale seznamuje je také s naprosto ojedinělými praktikami kuchyňského umění.

TV Paprika zahájila svou činnost jako samostatná televizní stanice nejprve v Maďarsku, dne 2. listopadu 2004, a to vysíláním v délce 14 hodin denně. Od 17. ledna 2005 bude možné sledovat její vysílání také na území České republiky a Slovenské republiky.

Dosavadní ohlasy na činnost TV Paprika svědčí o tom, že veřejnost očekává tuto televizní stanici s velkým zájmem, a proto se její vysílání nevídanou rychlostí šíří do jednotlivých kabelových sítí. Počet domácností, které této stanice pokrývá, bude v průběhu roku 2005 ve všech třech zemích dynamicky vzrůstat.“ zdroj tvpaprika(http://tvpaprika.hu/cs/tvpaprika)

loading...

55 comments to TV Paprika

 • Tomáš Křístek

  Zdravím a zajmalo by mě proč jsou pořady o vaření dle Vaší tv paprika nevhoné pro mladistvé do 12-ti let? Zřejmě snad proto aby děti neutrpěli psychyckou újmu z odvysílaných receptů nebo proč tedy? Děkuji za odpověď

 • Veronika N.

  Dobrý deň zbožňujem recepty od Fiony Cairnes – Domov dokonalých dortu. Hľadala som recept, ktorý bol odvysielaný na TV Paprika 06/2014 – jednoduchý nadýchaný dort, ale nenašla som ho na stránke.Chcem sa spýtať, či to bude doplnené alebo kde by som recept mohla nájsť.Ďakujem.

 • Eva Pelisek

  Oblíbená soutěžící první řady australské kuchařské soutěže, Justine Schofield, nám ve své samostatné televizní show (labužníkem každý den) nabízí snadno uskutečnitelné nápady…,proč ji uvádíte jako muže???

 • Eva Pelisek

  Jen mám dotaz, kdo dělá překlady pořadů. Že si téměř stále pletete roštěnou se svíčkovou, může se přihodit. Ale teď jde pořad „Labužníkem každý den“, kde průvodkyní je žena „oblíbená soutěžící první řady australské kuchařské soutěže, Justine Schofield, nám ve své samostatné televizní show nabízí snadno uskutečnitelné nápady…“ a vy ji vesele od začátku uvádíte jako MUŽE!!! To je ale úroveň! Něco by jste měli udělat. P

 • E.Němcová

  Dobrý den,
  ráda sleduji programy o vaření na Tv Paprika, jen mě v poslední době šokují nesmysly v překladech, copak jste Tataři?
  Např.: maso nařežeme na plátky – místo nakrájíme na plátky !!
  Cherry rajčata jsou u vás Šery rajčátka místo Čery a zaměnění rodových zájmen je už v programech běžné a teď dokonce v reklamě na programy Justine jste o ní použili mužský rod!
  A to jen namátkou, ta Justine mě dorazila.
  Snad se zase zlepšíte. Zdravím. E. Němcová

 • krauszova

  Dobrý večer,budu uverejnené recepty srelácii,,Cukrárova cesta a Spojené torty americke.Tie recepty su hovorené veľmi rýchlo.ďakujem

 • Jana Šťastná

  dobrý den,chtěla jsem se zeptat,kdy mi bude zaslána výhra?Soutěž Řecká kuchyně,obsadila jsem 1.místo.děkuji S pozdravem Jana Šťastná

 • Milan

  Dobrý den, jsem rád, že jsem dnes objevil vaše stránky. Jen je škoda, že z TV Paprika jsou tu jen recepty z doby začátků jejího vysílání u nás. Přesto je to velmi dobrý nápad soustředit možnost přístupu k TV receptům na jeden web!

 • zuzka

  Dobrý den, TV Papriku má ráda, akorát mě mrzí, že tu třeba nenajdu recepty od Lorreine Pascalle nebo Jamieho…..

 • Miroslav Šafka

  K TV Paprika jsem se dostal náhodou, neboť tato stanice je kousek od Golf channel, který sleduji velmi často. Musím říci, že tato stanice je výrazně lepší než pořady o vaření v Čechách. A tak ve svých více jak šedesáti létech jsem díky této stanici začal vařit podle kuchařek a pořídil si neje náčiní k vaření ale i bylinky.

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


sedm + 7 =


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.