reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Gasztropuč

„Tento seriál se připravuje pro ty, co mají poněkud hluboko do kapsy, tedy zejména pro studenty, ale bude asi zajímat každého, kdo chce za málo peněz pořídit večeři, na kterou může pozvat i své přátele. Hlavní postavou seriálu je mladý kuchař Döme a jeho pomocnice Koci. Tón pořadu je mladistvě neučesaný, ale po odborné stránce se jeho obsahu nedá nic vytknout, protože Döme je vyučený kuchař.

Gastropuč troubí do boje proti nekvalitní stravě a jednotvárným rychlobufetům. Cílem tvůrců je naučit i naše mladé diváky, že každodenní vaření je něco zcela normálního a že i doma, v podnájmu nebo na koleji se dá jíst rychle, a přesto dobře.
A nesmíme samozřejmě zapomínat na to, že NEJLEPŠÍ ZÁBAVA JE VŽDYCKY V KUCHYNI.“

Zdroj: TV Paprika http://tvpaprika.hu/cs/musoraink/gasztropuc

Recepty  pořadu Gasztropuč:

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


− 6 = nula


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.