reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Chuti monarchie

„Gastroturistický magazín Chuti monarchie z vlastní produkce stanice TV Paprika věnuje velkou pozornost nejen rozmanitým chutím různých regionů, ale klade velký důraz i na vizuální stránku zvoleného tématu, na příběhy a na prezentaci dobového stupně vývoje průmyslu, zemědělství a dopravy.

Moderátor Róbert Bede navštěvuje významná města a gastronomické „památky” bývalé Monarchie oblečen vždy do příslušného historického oděvu, přičemž ke svým cestám používá autentické dopravní prostředky.

Ve Vídni pozve diváky na labužnický „Tafelspitz”, v Schönbrunnu nám připraví tradiční jablečný závin, pražského králíka na smetaně zapije dobrým pivem, zatímco v rumunském městě Oradea nám nabídne k místní specialitě zvané „vargabéleš” pálenku. Avšak pořad se neomezuje pouze na samotné vaření: diváci si prohlédnou také psací stůl maďarského básníka Adyho, projdou se budovou Národního divadla v Bratislavě a v Hofburgu navštíví přepychově zařízené komnaty císařovny Alžběty (Sissi) a císaře Františka Josefa.“

Zdroj: TV Paprika http://tvpaprika.hu/cs/musoraink/chuti_monarchie

Recepty pořadu Chuti monarchie:

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


× 2 = šestnáct


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.