reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Vinařskou stezkou s vidličkou a nožem

„Seriál nazvaný původně jen Vinařskou stezkou zaprvé uvádí nový moderátor, zadruhé jsme rozšířili jeho obsah. A jak už prozrazuje i pozměněný název – Vinařskou stezkou s vidličkou a nožem – přehlídku jiskrných moků doplňuje od nynějška i něco k zakousnutí.

V první části jednotlivých epizod se divák pochopitelně i nadále bude moci seznámit vždy s tím či oním vynikajícím vinařem působícím v některé z nejproslulejších maďarských vinařských oblastí, zato v druhé polovině pořadu se poputuje do kuchyně, kde budou pravidelně strhávány roušky rozličných gastronomických tajemství…
K obnově seriálu značnou měrou přispívá osobnost nového moderátora. Zoltán Magos, jeden ze stálých kuchařů stanice TV Paprika, představuje divákům nejlepší vinaře Maďarské republiky s jistotou pravého znalce, ale bez domýšlivosti samozvaných „vševědů”. A když už víme, které jídlo patří k právě „probíranému” vínu, s klidem se odebere do kuchyně, kderozehraje celou škálu svých kuchařských dovedností. To potom opravdu chutná večeře k láhvince vína, připravená podle nejmodernějších gastronomických principů! Mezitím bude divák poučen i o tom, při jaké teplotě má to či ono víno skladovat, do jakých sklenic je má nalévat, jaké pořadí má dodržovat při servírování a které chuti jdou nejlépe navzájem dohromady.
Na věrohodnost sdělovaných informací i nadále dohlíží Helga Gálová, která je poradkyní televizní stanice TV Paprika pro vinařské otázky.
Kultura konzumace vín na nejvyšším stupni, pro všechny, kteří se neradi spoléhají na náhodu.“

Zdroj: TV Paprika http://tvpaprika.hu/cs/musoraink/vinarskou_stezkou_s_vidlickou_a_nozem

Recepty pořadu Vinařskou stezkou s vidličkou a nožem:

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


− 4 = tři


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.