reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Upečme si něco

„Moučníky umí péct každý, jen se nebát a pustit se do toho. Abychom vám to dokázali, předstoupí před vás jednak kuchaři z pořadu Co si dáme dnes?, jednak oba mladí nadšenci z Gastropuče, aby vám předvedli přípravu svých oblíbených sladkostí.

Každý z účinkujících představuje jiný styl, pohybuje se v jiném prostředí a jinak kombinuje chutě, proto je samozřejmé, že bude mít každý z jejich gastronomických výtvorů jiný charakter. 
Jídelníček nebude klást žádné meze a pojme do sebe všechno – od klasických cukrářských výrobků po nevídané originální kreace, od zcela prostých krémů po nejsložitější dorty, od vysokokalorických atentátů na tělesné linie po sladkosti vysloveně dietní.
Pospěšte si tedy do kuchyně a připravujte ty nejlepší mlsky s námi. Uveďte své rodiné příslušníky v úžas voňavými delikatesami nebo si bleskurychle umíchejte jednoduchý krém. 
Pojďte, upečme si něco!“

Zdroj: TV Paprika http://tvpaprika.hu/cs/musoraink/upecme_si_neco

Recepty pořadu Upečme si něco:

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


9 + = sedmnáct


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.