reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Omeleta

„Začíná-li den vynikající snídaní, začíná určitě dobře. Často můžeme slyšet, že snídaně je ze všech tří denních jídel nejdůležitější, protože dodá organismu potřebné množství energie na celý den.

Pořad Omeleta rozptýlí všechny mylné představy, které jsou se snídaní spojeny, protože ukáže, že i ráno se dá jíst pestře, výživně a zdravě. A že se dá snídaně připravit rychle – a zároveň zajímavě.
Kuchař stanice TV Paprika, Róbert Bede, pomůže divákům vykročit do každého dne šikovně sestavenou snídaní. Brzo si pod jeho vlivem odvykneme v rychlosti do sebe hodit pár soust a nervózně zhltnout pár doušků kávy na poslední chvíli před odchodem do práce.
Omeleta je správně dynamický a vesele komponovaný pořad, který vám dokáže, že výborná snídaně vůbec nemusí být časově tak strašně náročná, abychom si ji pro samý spěch museli odříkat. Nemluvě už o tom, že trochu zdravého pohybu po kuchyni nás v ranních hodinách přímo nabije energií. Lákavé vůně a chutě přesvědčí i ty, kterým se dosud ráno těžko vstávalo. A o víkendu? – Kdo by neměl radost, když mu jeho životní družka či druh přinese snídani do postele?!
Začněmě tedy každé ráno s Omeletou, abychom s chutí vykročili do nového dne!“

Zdroj: TV Paprika http://tvpaprika.hu/cs/musoraink/omeleta

Recepty pořadu Omeleta:

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


1 + šest =


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.