reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

TV Paprika

V průběhu léta se v naší online kuchařce začnou objevovat recepty z TV Paprika. Zajímají nás Vaše podněty a názory na pořady vysílané v této televizi. Můžete nám je zdělit níže v podobě komentáře.

Pořady TV Paprika (recepty zde):

Chuti monarchie

Čokoládový příběh

Gasztropuč

Italské pochoutky

Nahoře na hoře

Omeleta

Učíme se vařit

Upečme si něco

Vinařskou stezkou s vidličkou a nožem

Vládkyně kuchyně

Jen pro labužníky

„TV Paprika je tematická gastronomická televizní stanice, jejímž cílem je přispět k zachování a udržení kulinářských tradic vzniklých v oblasti středovýchodní Evropy, dále popularizace klasických hodnot české, slovenské a maďarské kuchyně, poskytování pravidelných informací o všech významných akcích a událostech gastronomického rázu, v neposlední řadě pak seznámení diváků s kuchyní národů žijících daleko za hranicemi našeho regionu. Vedle toho si tato televizní stanice vzala za úkol seznámit své diváky i s další neodmyslitelnou součástí stolování, kterou jsou nápoje, a představit historii a zvyky spojené s konzumací nejenom těch nejznámějších, ale také těch méně známých nápojů.

Cílovou diváckou skupinu televizní stanice TV Paprika tvoří vesměs diváci ve věkové kategorii nad 18 let (v užším slova smyslu: lidé ve věku 18-49 let, žijící ve městech), kteří jsou vnímaví vůči novinkám, dokáží ocenit gastronomické tradice, jsou otevřeni světu, ovšem vybírají si, co z toho světa přijmou za své. Naši diváci jsou patřičně orientováni na kvalitu, vyznačují se průměrnou věrností k určité značce, jsou nároční a přístupní inovacím, a to i na poli gastronomie.


Naším cílem je, aby si TV Paprika v roli média, které se gastronomické tematice věnuje v nejúplnějším možném měřítku, v krátké době získala zásadní vedoucí pozici v procesu formování názorů a patřičného ovlivňování nejenom celé početné obce zájemců o stolování a vaření, ale také odborných gastronomických a gourmetských kruhů.

Heslem TV Paprika je pohoda. Vysílané programy se vyznačují pozitivním pohledem na svět a díky svému přirozenému, nenásilnému přístupu a tomu, že poskytují důvěryhodné informace, umožňují strávit chvíle odpočinku aktivní formou. Záměrem stanice je zdůraznit uváděnými pořady skutečnost, že vaření nemusí být zákonitě pouze obyčejnou každodenní rutinou. Právě naopak, může to být zábavná činnost, působící pozitivně i na oblast mezilidských vztahů. TV Paprika poskytuje svým divákům praktické rady a návody, ale seznamuje je také s naprosto ojedinělými praktikami kuchyňského umění.

TV Paprika zahájila svou činnost jako samostatná televizní stanice nejprve v Maďarsku, dne 2. listopadu 2004, a to vysíláním v délce 14 hodin denně. Od 17. ledna 2005 bude možné sledovat její vysílání také na území České republiky a Slovenské republiky.

Dosavadní ohlasy na činnost TV Paprika svědčí o tom, že veřejnost očekává tuto televizní stanici s velkým zájmem, a proto se její vysílání nevídanou rychlostí šíří do jednotlivých kabelových sítí. Počet domácností, které této stanice pokrývá, bude v průběhu roku 2005 ve všech třech zemích dynamicky vzrůstat.“ zdroj tvpaprika(http://tvpaprika.hu/cs/tvpaprika)

loading...

55 comments to TV Paprika

 • Mary

  Dobry den, casto sledujem programTV Paprika a velmi sa mi paci ako varia Jamie OLIVER,Gordon, Nigella a milujem tiez Dvaja italsti gurmani, samozrejme aj inych, ale Mlyncek na recepty by sa mohol vynechat Dakujem Mary

 • karo

  Dobrý deň, mám rada TV paprika, ale Mlýnček na recepty je niečo hrozné, trápne, nudné, recepty sú otrasné, nemá to „gule“a vysielate to tri krát denne.Tak isto je trápny Rosák, na ktorom vidieť , že sa potrebuje zadarmo najesť. Kde sa dajú získať recepty?

 • Ema

  mně vadí, že se stále vysílají stejné pořady dokola, nyní třeba Gordon Ramsay je za den 4X!!!! předtím zase Jamie O. to je naprosto příšerné. Laci Hornáček mně až tak nevadí, co na tom, že je slovák, ale když vidím Fabešovou, okamžitě vypínám Papriku. šíleně mě ovšem štve, když jí Hornáček představuje jako cukrářskou HVĚZDU!!!její hnusoty se nedají používat. viděl někdo její cup cakes? ona se tváří jak mistr cukrář a její rádoby francouzské recepty vždycky!!!dopadnou příšerně. copak to nikdo z produkce nevidí? nebo si myslí, že jsme totální blbci? koukáme se i profíci!!!

 • Svoboda

  Dobrý den. Mám jen jednu poznámku. Dejte si už konečně pokoj s tím blbcem LACI HORNÁČKEM . Kdo se má ne něho stále dívat a na ty stejné ksichty kteří jsou tam s ním.To není Česlo slovenský pořad ale Slovensko Český Tak ať se na něho dívají doma na Slovensku.

 • Zdena

  Muzete mi prosim zasllat recept na kolačky plněné jablky a třešněmi. vysílano 19.11. děkuji

 • Nada

  proc tady na tv.paprika..nedavaji recepty+videa tak jako tomu je napriklad v Prostreno..bylo by to fajn.

 • Můžete mě prosím napsat Recept na borůvkové bramborové těsto?
  S pozdravem Jílek Jiří-Praha

 • Iveta

  Pekný deň prajem,
  veľmi sa mi páčia recepty od Sladkých babičiek, veľmi by som ocenila, keby ste ich sem začali pridávať.

 • Tereza Levá

  Dobrý den, dnes jsem se dívala na pořad Chlapský víkend a nestihla jsem si poznamenat recept na rebarborovo-jablečné crumble. Mohly by jste mi ho prosím zaslat. Děkuji :)

 • Jitka

  Dobrý den, mohli byste mi poradit kde najdu recept na jahodové sněhové trubičky. Vysílané začátkem června 2012. Děkuji

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


8 − = nula


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.