reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Nahoře na hoře

„Pořad s názvem „Nahoře na hoře“ vznikl vlastně svérázným stmelením turistického magazínu a gastronomického vysílání. Jeho protagonistou je András Rázsi (Andráš Ráži), mladý egerský kuchař, který poté, co ukončil střední školu, pracoval v kuchyních různých hotelů a restaurací, ale později se rozhodl, že bude dále studovat. Před nedávnem opustil přírodovědeckou fakultu jako promovaný meteorolog, co však neopustil, to je kuchyně a kulinářské rozkoše.

Domácky se Andrášovi říká Bandi a Bandiho druhou velkou láskou jsou toulky přírodou a pěší turistika. Od dlouhých pěších výletů ho nedokáže odradit ani déšť, ani sníh. Bere si s sebou vždy základní vybavení a po mnohakilometrových cestách si dopřává jídla, která se snadno připravují, přesto však jsou velmi chutná. 
Bandiho jídla jsou vždycky chutná, protože sice vaří v přírodě, ale dělá to velice pečlivě a dodržuje předepsaný poměr ingrediencí. Z jednotlivých epizod se divák dozví, proč dělají člověku dobře pěší tůry, jakou základní výstroj potřebujeme k toulkám přírodou, ale Bandi nás mimo to naučí i vyrábět vrše k lovu ryb, zakládat oheň i z vlhkého dřeva a poradí, kde vařit, když venku prší.“

Zdroj: TV Paprika http://tvpaprika.hu/cs/musoraink/nahore_na_hore

Recepty pořadu Nahoře na hoře:

loading...

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


sedm − = 2


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.