reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

Jen pro labužníky

„V programu stanice TV Paprika přijdou na přetřes mimo jiné i speciality opravdu nevšedního rázu. Svátky a oslavy máme přece rádi všichni. Ať už se oslavuje v početné společnosti, s veselým halasem a tartasem, nebo jen intimně ve dvou, při sporém světle zapálené svíčky. A ke všem svátkům a oslavám jednoznačně patří i něco dobrého na zub.

Vždy, když se začínají blížit velké rodinné svátky, snad v každé pořádné hospodyni se probudí touha sestavit skutečně pamětihodné a nezapomenutelné menu, které by ostatní členy rodiny překvapilo skvělými kombinacemi pokud možno nevídaných chutí. Pro takové chvíle může být nový seriál Tamáse Jeneiho, nesoucí název „Jen pro labužníky”, neocenitelnou pomocí. 
Tento mladý mistr kuchař, známý jako stálý účinkující pořadů stanice TV Paprika, vykouzlí v každé epizodě vskutku přepychovou hostinu na váš stůl. Jeho speciality se skládají z neobvyklých surovin, oči na nich můžete nechat, přesto však nejsou nijak exotické. 
Seriál „Jen pro labužníky” je určen všem, kdo ve vaření hledají dobrodružství, všem těm, kdo se při slavnostních příležitostech – ať už jde o výročí svatby, narozeniny nebo štědrovečerní hostinu – chtějí před svými milými blýsknout něčím neobyčejným. 
A protože „mistrovská díla” Tamáse Jeneiho Tamás jsou nejenom chutná, ale vyznačují se i vysokým stupněm estetického účinku, budou pravou ozdobou vašeho svátečního stolu. 
Přizvěte si k oslavám stanici TV Paprika! Společně usedneme k prostřené tabuli a necháme se unést krásou i chutí specialit určených „Jen pro labužníky”.”

Zdroj: TV Paprika http://tvpaprika.hu/cs/musoraink/jen_pro_labuzniky

Recepty pořadu Jen pro labužníky:

loading...

1 comment to Jen pro labužníky

  • jarino

    Prosim Vas kde najdem recepty ktore dávate Svetove pochoutky a to Vietnamske a Thajske recepty? nikde ich nemôžu najit.

Vložit komentář

 

 

 

Můžete využít tyto HTML tagy

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


šest + = 8


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.