reklama


Celý strom kategorií receptů zde nebo využijte rozbalovací nabídku ↓↓↓.

reklama

 

TV Paprika

V průběhu léta se v naší online kuchařce začnou objevovat recepty z TV Paprika. Zajímají nás Vaše podněty a názory na pořady vysílané v této televizi. Můžete nám je zdělit níže v podobě komentáře.

Pořady TV Paprika (recepty zde):

Chuti monarchie

Čokoládový příběh

Gasztropuč

Italské pochoutky

Nahoře na hoře

Omeleta

Učíme se vařit

Upečme si něco

Vinařskou stezkou s vidličkou a nožem

Vládkyně kuchyně

Jen pro labužníky

„TV Paprika je tematická gastronomická televizní stanice, jejímž cílem je přispět k zachování a udržení kulinářských tradic vzniklých v oblasti středovýchodní Evropy, dále popularizace klasických hodnot české, slovenské a maďarské kuchyně, poskytování pravidelných informací o všech významných akcích a událostech gastronomického rázu, v neposlední řadě pak seznámení diváků s kuchyní národů žijících daleko za hranicemi našeho regionu. Vedle toho si tato televizní stanice vzala za úkol seznámit své diváky i s další neodmyslitelnou součástí stolování, kterou jsou nápoje, a představit historii a zvyky spojené s konzumací nejenom těch nejznámějších, ale také těch méně známých nápojů.

Cílovou diváckou skupinu televizní stanice TV Paprika tvoří vesměs diváci ve věkové kategorii nad 18 let (v užším slova smyslu: lidé ve věku 18-49 let, žijící ve městech), kteří jsou vnímaví vůči novinkám, dokáží ocenit gastronomické tradice, jsou otevřeni světu, ovšem vybírají si, co z toho světa přijmou za své. Naši diváci jsou patřičně orientováni na kvalitu, vyznačují se průměrnou věrností k určité značce, jsou nároční a přístupní inovacím, a to i na poli gastronomie.


Naším cílem je, aby si TV Paprika v roli média, které se gastronomické tematice věnuje v nejúplnějším možném měřítku, v krátké době získala zásadní vedoucí pozici v procesu formování názorů a patřičného ovlivňování nejenom celé početné obce zájemců o stolování a vaření, ale také odborných gastronomických a gourmetských kruhů.

Heslem TV Paprika je pohoda. Vysílané programy se vyznačují pozitivním pohledem na svět a díky svému přirozenému, nenásilnému přístupu a tomu, že poskytují důvěryhodné informace, umožňují strávit chvíle odpočinku aktivní formou. Záměrem stanice je zdůraznit uváděnými pořady skutečnost, že vaření nemusí být zákonitě pouze obyčejnou každodenní rutinou. Právě naopak, může to být zábavná činnost, působící pozitivně i na oblast mezilidských vztahů. TV Paprika poskytuje svým divákům praktické rady a návody, ale seznamuje je také s naprosto ojedinělými praktikami kuchyňského umění.

TV Paprika zahájila svou činnost jako samostatná televizní stanice nejprve v Maďarsku, dne 2. listopadu 2004, a to vysíláním v délce 14 hodin denně. Od 17. ledna 2005 bude možné sledovat její vysílání také na území České republiky a Slovenské republiky.

Dosavadní ohlasy na činnost TV Paprika svědčí o tom, že veřejnost očekává tuto televizní stanici s velkým zájmem, a proto se její vysílání nevídanou rychlostí šíří do jednotlivých kabelových sítí. Počet domácností, které této stanice pokrývá, bude v průběhu roku 2005 ve všech třech zemích dynamicky vzrůstat.“ zdroj tvpaprika(http://tvpaprika.hu/cs/tvpaprika)

55 comments to TV Paprika

You must be logged in to post a comment.


Chybný obsah? Nevhodný příspěvek nebo reakce? Nelezli jste technický problém? Prosím, nahlaste nám jej za pomoci formuláře zde >>. Děkujeme. Dříve se prosím ale zkuste podívat na často kladené otázky, jestli nenajdete odpověď tam >>.